Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Panasonic...

Mi a véleményetek a Panasonic SA-AK47-ről?

Figyelt kérdés
Hifi vásárlás előtt állok és nagyon megütötte a szememet a Panasonicnak ezen szériája! Milyen a hangminőség? A basszus mekkorát szól? Képes mellkast rezegtetni? Legfőképpen elektronikus zenére használnám! És tudom hogy vannak nála ezerszer jobbak, viszont én erről szeretnék véleményt kérni!

2019. jan. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont olyan a hangja, mint bármelyik más alacsony árkategóriás játékszernek, a minőségtől messze van, átlag doboz hangot fog produkálni. Ilyen pirinyó hangszórókkal csak a milliós kategóra (hangfal) képes valamire való hatást elérni. Persze ott már nem a hangerőről, meg a túlvezérelt basszusról, hanem a hangtisztaságról szól a történet.

Attól, hogy valami megrezegteti a mellkasod a hangja még nem lesz minőségi.

2019. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Annak idején a széria tán második legnagyobb tagja volt. Ugyan nem jellemző a külcsínre a visszafogottság, de szerintem elégedett leszel a hangjával. Abban az időben, amikor ez készült (1999-2000), a Panasonic jó cuccokat gyártott.

És ja, elég brutál mélye van (persze azért ne várj tőle mélyládás hangokat), talán még túlzás is.

2019. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak szeretném üzenni hogy én nem vagyok nagy igényű hangszépségben, mivel eddig csak 10000ft körüli aktív hangfalaim voltak amik véleményem szerint jól szóltak viszont nagyon kevés volt bennük a basszus, meg a testreszabhatóság... Kicsi hangszórók... rendben, elhiszem hogy nem szól úgy mint egy 50 centis viszont árban is különbözik... az meg hogy millió forintos hangfalakat teszel fel példának az már a te zenei stílusod jelképezi!
2019. jan. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!