Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armyk! Tudnátok zenét ajánlani?

Z$almalé kérdése:

Armyk! Tudnátok zenét ajánlani?

Figyelt kérdés

BTS zenéket keresek, új vagyok ebben a közösségben, és nem nagyon tudom hogy mire, kire keressek rá.. inkább a rap vonalra vagyok kiváncsi, de igazából mindenféle zenéjüket szeretem. A kedvenceim a Mic Drop, Ddaeng és a Dope (ha ez segit valamennyit is :,D)

előre is köszi :)



2019. jan. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel a BTS-re, akkor megtalálod az albumaikat, azokban kb. az összes zenéjük ott van, ez a legkönnyebb mód arra, hogy mindet meghallgathatsd. Ezek között elég sok más is van, nem csak rap de egy próbát megér... :D


Ajánlom:

Cypher 1,2,3,4 (ezeket a rap line adja elő, nem a teljes BTS)

Not Today

Fire

Boy in luv

No More Dream

Baepsae

So 4 More

Come Back Home

We are bulletproof pt.2

Daydream (J-hope adja elő)


Agust D (Yoongi (Suga) adja elő, ha a rap jön be, ezt muszáj meghallgatnod) <3


Most csak ennyi jutott eszembe hirtelen, remélem tetszenek majd. ^^

2019. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ! Sokat imserek ebből, de vannak olyanok amiket nem. Minden képpen meghallgatom őket! Az Agust D meg egy örök kedvenc marad, az volt az a pillanat amikor nekem Yoongi lett a biasom.. :'D
2019. jan. 13. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia^^

Nekem a rap line-tól (a cyphereken kívül persze) az Outro: Tear hatalmas kedvencem💜

És mivel nekem a rap line-ból Hobi a kedvencem, a Hope World albumot is imádom 😍 mindenképp hallgasd meg, a kedvencem róla az Airplane és a Hangsang^^ Ja, és tőle még a Boy meets evil, amit rongyosra hallgattam és még mindig imádom*.*

Namjoon-nak pedig van két mixtape-je is, az első az RM(amikor először hallgattam végig nagyon meglepődtem, de imádom^^) a másik pedig a Mono, ami októberben jött ki, tehát még egészen új :) ezen inkább lassú dalok vannak^^

És akkor gondolom az Agust D-t ismered, de muszáj megemlítenem a The Last-et. Ahhw ez a dal *-*

Azért írok néhány nem rap line-os dalt is, hátha érdekel ^^

Hip Hop Lover

Come Back Home(ezt mindenképp hallgasd meg)

Baepsae

Boyz With Fun

Danger

We are bulletproof pt. 1

We are bulletproof pt. 2

No More Dream



Ééés ezek is még rap line szóló dalok, csak nem a saját mixtape-jükről, és mindegyik csodás ^^:

First Love

Reflection

Mama

Seesaw

Trivia: Just dance

Love

Boy Meets Evil


Na jó lehet kicsit sokat írtam, de mindegy remélem legalább egy kicsit tudtam segíteni 😅💜

2019. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh igeb segitettél, nem is kicsit! Nagyon szépen köszönöm!! :D
2019. jan. 13. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg ezeket az albumokat: You Never Walk Alone, The Most Beautiful Moment In The Life: Young Forever, Dark & Wild ^^
2019. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én az összes BTS zenét tudnám csak akkor soha nem végeznék az írással LOL
2021. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!