Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tuđnátok cikkeket, linket,...

Tuđnátok cikkeket, linket, blogokat, vagy bármi infót adni arról, hogyan csökkenthető otthoni zenei "stúdió" használatához a lehető legeslegkisebbre bármilyen MIDI késleltetés?

Figyelt kérdés

Értem én ezalatt pl.:

- a csatlakozás megválasztását (eredeti MIDI csatlakozás vs. USB vs. FireWire);

- a szintetizátor / MIDI-billentyűzet megválasztását;

- a PC megválasztását, szükséges hardverkövetelményeket, pl. minimum CPU, architektúra (Intel x86/x64, AMD, PPC, stb.), egyéb képességek;

- mi az ideális operációs rendszer (WinXP, Win7, MacOS, Linux, stb.);

- milyen hangkárya lenne ideális;

- stb...


Lényeg, hogy a MIDI-latency-t, amiből már CSESZETTÜL ELEGEM VAN, meg szeretném szüntetni, 1 max 2 EZREDmásodperc (NEM század-, hanem ezred) alá szeretném vinni.



2019. jan. 13. 23:10
 1/1 anonim válasza:
Zeneszerkesztőn keresztül használod?? Pl. nekem a gyári KORG midim és a szintén KORG pluginok jól mennek,semmi késői ping nicns benne....de FL Studión keresztül halál!
2019. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!