Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olcsó de jó basszusgitár?

Olcsó de jó basszusgitár?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta kedvelem, szinte csak olyan zenéket imádok amibe nagy szerepe van a basszusgitárnak. Kéne egy olcsóbb de jó, ha valaki jobban ért hozzá jól jönne egy kis help. Pénzem nincs rá de talán közelgő születésnapomra összedobom az aprót meg ilyesmi :'D

Meg hát elég visszahúzódó srác vagyok szóval érdekelne interneten olyan oldal ahol foglalkoznak ezzel/tanítással hogy azért ne hülyén haljak meg a gitárommal :D

Köszi ha végig olvastad



#basszusgitár #Nincs más kulcsszó
2019. jan. 14. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Cort Action jó kezdő hangszer
2019. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tényleg jól néz ki :) Kicsit túl drága :C

Még nincs melóm és családom sincs szóval elég nehéz lesz megfelelőt találni, használtan is jó lenne ha van esetleg valami amit véletlen látsz :)

Köszi

2019. jan. 14. 23:32
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, Cort Action. Keress rá vaterán, jófogáson, hátha van használtan is. Youtubon pedig van sok önjelölt oktató, rövid keresgélés után biztos találsz majd neked megfelelőt.
2019. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rákerestem már pest közelbe nem igen találtam, plusz gitárhoz kell még cucc hogy fullos legyen.. Nekem pedig azt hiszem erre sem lesz sose pénzem. nem tudom miért érdekel még ennyire, pedig tudom hogy se pénzem se tehetségem nem lenne erre se.. Azért köszi a helpet, tényleg jó tippet adtatok
2019. jan. 15. 00:06
 5/22 Mojjo ***** válasza:
Havonta tegyél félre 5 ezret, egy év és meg is lesz.
2019. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Miből tennék félre 5ezret? :) A visszahúzódót úgy értsd hogy 7 éve kb 0 az emberi kapcsolatom, KB annyi amennyit most mi itt beszélünk. Meg tanultam (magántanuló voltam) és eddig az kötött le, most pedig még nincs melóm. Pedig napi 1 energiaitalra ha meglesz a pénz az bőven elég, ha lesz meló meglesz az a gitár hamar. Csak ugy egyedül nehéz lesz megtanulni és eleve se tartom jónak magam semmibe, szerintem túl hülye lennék megtanulni, nehéz lehet. De szinte az egyetlen dolog ami örömöt adna ebbe a szar életbe, szóval ha lesz pénzem tutira szerzek egyet. Nem hangsúlyoztam ki de végülis a leg nagyobb bajom hogy hogyan fogom megtanulni :D

Szerintem eléggé elárul mindent hogy csak ilyeneket hallgatok.. :) :

https://www.youtube.com/watch?v=gYXMDCNjl8M

2019. jan. 15. 01:48
 7/22 Mojjo ***** válasza:

Na, ezaz, lesz munkád, lesz basszusgitár :) És baromi jó videót linkeltél, klassz, igényes zene.


Zenélni hobbiszinten megtanulni nem kell hatalmas ész és hatalmas tehetség sem. Egy dolog kell: baromi sok kitartás. Rengeteget kell gyakorolni, nem feladni akkor sem, ha elakadsz, gyakorolni tovabb többet és még többet és menni előre.

Ezt a FB csoportot pedig ajánlom:

[link]


Léph nyugodtan be, fel fognak venni :)

2019. jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Soha nem vagyok pozitív, de igen ha lesz meló lesz gitár :) Csak nem tudom gyakorolni hol lenne lehetőségem, igazából 1 családtagom van viszont a lakás olyan kicsi a cuccok se férnek már el és 1 szoba sincs :D Szóval erre még ki kell találnom valami olcsó megoldást :)

Egyébként a csoport a tiétek, vagy te is csak tag vagy?

2019. jan. 15. 02:01
 9/22 Mojjo ***** válasza:

@8: Meg lesz az, össze fog jönni ;)

Csak ne add fel az álmaidat!


Nem, csak tag vagyok, és inkább csak néha beleolvasgatok a témákba. Meg amúgy is, én gitáros vagyok, nem basszusgitáros.

2019. jan. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Okés becsatlakozok hátha látok valami nekem valót :) Más gitár is jó :P

Tessék egy kis estimese hogy jól érezzük magunkat :D

https://www.youtube.com/watch?v=LPks7wqtD7E

2019. jan. 15. 02:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!