Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mik a legismertebb...

Szerintetek mik a legismertebb, legkultikusabb itthoni magyar zeneszámok?

Figyelt kérdés

Azok, amiknek a címét/előadóját a teljes magyar lakosság legnagyobb része meg tudná mondani 10-15 másodperc belehallgatás után.

A teljes népességre gondolok, 0-110 évig.


Szerintem: Tankcsapda - Mennyország tourist, Edda - A kör


2019. jan. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy a fenti 2 lenne az, amikor van nekünk egy Gyöngyhajú lányunk, Szellemvasútunk, és Afrikánk.
2019. jan. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:

@1: Hát, a Szellemvasút nem tartozik épp az ország legismertebb számai közé, deég Demjén legismertebb számai közé sem.


Az Afrika, a Gyöngyhajú lány oké, de sztem a Kör is. A Tanksapka a teljes népesség körében aligha.

2019. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, lehet tévedtem...pedig én annyira sokszor hallottam, hogy azt hittem mindenki ismeri. :'D A Kört viszont még egyszer sem. Mondjuk én az Eddát nagy ívben kerülöm...
2019. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mojjo ***** válasza:
@3: Én is... de hát mégis szembejön időről időre.
2019. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, de jó, hogy én ebből kimaradtam...
2019. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!