Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt egy reklám a Tvben es...

Volt egy reklám a Tvben es nem emlekszem sajnos hogy milyen zene ment alatta?!

Figyelt kérdés
A reklam lenyege az volt hogy csak nok enekeltek benne, egymas utan, mindig folytattak ahol a masik abbahagyta, mikor talalkoztak valahol vagy szimplan csak tovabb ugrott a kep egy masik nore. (Mindegyikuk csinos volt, volt aki buliban, volt aki randirol jott el.. stb.) Nem emlekszem minek a reklamja volt es arra sem hogy mit enekeltek pedig nagyon jo volt. Elore is koszi a segitseget!!

2019. jan. 24. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyíted meg a dolgot. Talán H&M reklám, a zene pedig Wham - Enjoy What You Do.
2019. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az:(

Az turi hogy valahogy ugy kezdodott hogy a no felugrott a ferfi mellol a randin es nekiallt enekelni, aztan valtott tovabb a kovetkezo nore

Kicsit feminista jellege volt szerintem

2019. jan. 24. 23:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Basszus eszembe jutott, Heineken reklám és Bonnie Tyler Holding Out For A Heroját éneklik😁😁
2019. jan. 24. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, az jó! Volt ilyen Heineken hirdetés?
2019. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az volt a lénxege hogy csak mértékkel kell inni😁 erre akarta a Heineken felhivni a figyelmet
2019. jan. 27. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem Youtubeon, egész jó. :)
2019. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is😁
2019. jan. 29. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!