Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop dalok nagyon-nagyon...

Kpop dalok nagyon-nagyon szép/elgondolkodtató/mély értelmű dalszöveggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok^^


Olyan kpop dalok érdekelnének, mint pl.: The Truth Untold ~ BTS, Don't Wanna Cry ~ Seventeen.


Írnátok hasonlókat?


Előre is köszi!



2019. jan. 27. 12:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

1 éve hallgatom a BTS-t és elengedhetetlen rajongójuk lettem, talán pont az egyik ok az,hogy sokat mondó, motiváló és elgondolkodtató dalszövegeik vannak,leirok neked egy párat ami jobban bennem maradt

Spring day(ezen a számon rengeteget bőgtem😭)

Butterfly

Euphoria(Jungkook)

Promise (Jimin)

Scenery(V)

Fake love

Born Singer

Tomorrow

Magic shop

No more dream

So what(ez a zene rendkívül megtetszett)

Wings

És még sok van és ajánlom hogy nézz szét a neten,rengeteg banda van még akiknek sokat mondó dalaik vannak, ajánlom hogy a dalokat magyar felirattal nézd, úgy jobban át adódik:)

2019. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp Jonghyunt ajánlanám neked. Nekem a Skeletom Flower a személyes kedvencem, de eleve imádom az egész fiút. Szintén kicsit hozzá kapcsolódóan Key: I will fight valamit Onew: Shine on you-ját is javaslom :)
2019. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi!!!!


Utolsó előtti: Igen, ezeket isnerem és nagyon szeretem*o*!! A scenery ugye nem rég jött ki és a barátnőmmel már most is nagyon sokszor meghallgattuk😍


És Jonghyun-nak (remélem jól írom) pedig muszáj meghallgatnom a zenéit ha ennyien ajánljátok!!^^


Tényleg nagyon köszi, sokat segítettetek!!

2019. febr. 1. 17:44
 14/22 anonim ***** válasza:

T-Ara: We were in love

Song Ji Eun: Don't look at me like that

2019. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Code Kunst- Beside me

Bewhy-tól bármi

Vinxen, Haon - Barcode

2019. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
BTS-Pied piper
2019. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Taemin-Monologue(akkor fogod megérteni,ha tudod, hogy a csapattársa ( Jonghyun ) meghalt ), Jonghyun szóló számai, Lee Hi-Breathe, BigBang - Haru, Haru, V-Stigma, NU'EST - Action, Jessica-Fly, Shinee- Our Page ( Szintén egy dal Jonghyunnak ) És a 2NE1 sok száma. Uuu és FT Island - Take me Now
2019. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2ne1 - ugly
2019. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
YB - Blue Whale
2019. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
bár körülbelül heten írták előttem, de Jonghyunt tényleg hallgass. gyönyörű dalszöveg, még gyönyörűbben előadva.
2019. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!