Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » EBM, synthpop, futurepop,...

EBM, synthpop, futurepop, darkwave, hol keressek embereket, akik ilyesmiket hallgatnak?

Figyelt kérdés

Tudom, Németországban... Azért ha megoldható, itt is jó lenne. :D

Senkit nem ismerek, aki csak hallott volna azokról az előadókról, akiket szeretek, legtöbbeknek a műfajok is teljesen idegenek. Nálunk sajnos nem olyan népszerűek, de azt azért nem tudom elképzelni, hogy egyedül lennék velük. Tud valaki javasolni olyan helyet (Budapesten), közösséget, ahol akadnak hasonló zenei ízlésű emberek? :D



2019. febr. 5. 15:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Én. Tudtommal az ilyen stílusú zenekarok közül Magyarországon csak a VNV Nation koncertezett eddig, azt hiszem háromszor. Szerencsére az egyik koncertjükön voltam, első sor, 2-3 méterre Ronan Harristől. :)


Amúgy kedvenc zenekaraim:

VNV Nation, Diary of Dreams, Deine Lakaien, Assemblage 23, E Nomine, Heimataerde, Covenant, Qntal, Solitary Experiments, Funker Vogt, The Crüxshadows, Triarii, Apoptygma Berzerk...

2019. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Darkflower ***** válasza:
Például én. De én hasonló stílusú zenéket is csinálok :)
2020. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hungarian Oldschool Ebm Clan csoport fb-n
2022. febr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!