Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » King Crimsonhoz valami hasonló?

King Crimsonhoz valami hasonló?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Nem értem ezeket a kérdezőket, akik ilyen kérdéseket írnak ki. Nektek nem jutott eszetekbe az adott műfajra rákeresni, és a többi azt képviselő előadóra? Kábé 15 másodperc. Hosszabb idő kiírni a kérdést.

"Progresszív rock", ezt kellett volna befirkálni gúgülbe.

Emerson Lake and Palmer, Procol Harum, Yes, Genesis, megspóroltam neked 15 masodpercet.

2019. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerem ezeket, de most komolyan a Genesis meg a Yes az hol hasonlít? Ugyan az a műfaj nagyjából, ééés???

Szeretem ezeket is amúgy, de a kérdés olyanokhoz szólt akik sok ilyen zenét hallgatnak, ki igazodnak a műfajok és előadók között és tudnak írni esetleg olyat ami tényleg hasonló...

Mivel a az azonos műfajokat képviselők között is HATALMAS különbség van.


De annak is örülök, ha valaki ír valami ugyan más műfaju zenét, ha belőle az hasonló érzéseket vált ki.

2019. febr. 9. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
A kérdésed megfogalmazásából nem lehetett leszűrni, hogy olyan lennél, akinek számít a különbség a Yes és a Crimson között, (és valljuk be, alapból elég ritkán találkozni manapság ilyen emberrel, ergo nem erre fogok számítani), plusz egy bü... árva szóval nem írtad, hogy miben hasonlítson, műfajban, hangulatban, vagy a tagok egyforma alsót horjanak. De kösz, hogy kioktattál, máskor talán fogalmazd meg rendesen, mit akarsz, mert senki nem gondolatolvasó.
2019. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom min vagy így kiakadva, kajakra 5 másodperc beírni a googleba, hogy "bands like king crimson" és 500 fórum ahol proggerek beszélgetnek és ajánlják egymásnak a hasonló zenekarokat

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy meg még egy olyan zenekar nincs mint a Crimson, vagy ha van az valami gyenge kópiája. Ott a Dream Theater, Porcupine Tree, Steven Wilson, Three, Opeth, Haken stb amik végül is hasonlóak, mert sokat merítenek a Crimsonból, de ne várd azt, hogy csuttra ugyanolyan legyen.

2019. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!