Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárerősítőt ajánlotok?

Milyen gitárerősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami jó minőségű erősítőt a gitáromhoz. Nem fontos, hogy legyen benne torzító, vagy bármilyen effekt, mert erre van egy multieffektem. Ami fontos, hogy nagyon jól szóljon!

Tudom, hogy a Marshall az etalon, de én mégis kíváncsi lennék mások tapasztalataira és ötleteire!

Az ár nem számít, mert valószínűleg nem újonnan fogom beszerezni. Bár kiindulási alapnak azt is odaírhatjátok!

Segítségeteket előre is köszönöm!


2010. júl. 1. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
attól függ ez is, hogy mennyit szánsz rá... a kisebb erősítők általában tranzisztorosak, ezért olcsóbbak is. a csöves erősítők szólnak a legjobban, ezek drágábbak, is de használtan lehet nem vennék, mert kitudja, hogy az előző tulaj mennyire "használta le", mert a folyamatos magas hangerő miatti csőleégés ugye nem garanciális hiba. a fender is gyárt jó erősítőket, line6 is jó, bár ebben a témában annyira nem vagyok otthon, de remélem tudtam segiteni
2010. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!