Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen buli helyek vannak...

Milyen buli helyek vannak Zalaegerszeg környékén?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyet, discot keresek Egerszegen és környékén. Láttam olyan Söjtörön kiírva, hogy "H buli". Ez működik még? Ti pl 20-30-40-esek hová jártok bulizni? (30as nő vagyok) Köszi a választ!

2019. febr. 10. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom Söjtör,es Csonka is működik meg.

Egerszegen tobb buli hely van: Studio ide nagyrészt 15evesek jarnak, Angels ide inkabb etnikum, Mama Africaban elofordul az idosebb korosztaly is, Atkantis van meg a Landorhegyen ott inkabb egyetemi bulikat rendeznek, Mimosaba is szokott lenni buli, de ott nem valami nagy a befogadokepesseg, van meg talan a Records oda en szemely szerint ritkan jarok, de az szintén kicsi.

2019. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És mi a véleményed a Kerámia csarnokról? Jó bulik (koncertek) szoktak ott lenni? Te pl hová jársz bulizni? Hány éves vagy?
2019. febr. 13. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a soortcsarnokot erted ezalatt, ott elvetve vannak bulik, nem rendszeresen. Koncertek vannak, retro bulik. De ez evente max 7-8 alkalmat jelent. Inkabb sportcelu létesítmény.
2019. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mama Afrikában vannak idősebbek is. Oda mehetsz. Angels az tini diszkó.
2019. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!