Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenei ajándékok? Ti minek...

Zenei ajándékok? Ti minek örülnétek? Ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy projekt, amin már egy ideje együtt dolgozok egy fiúval, aki sok segítséget nyújtott a zenei részében. (Amatőr zenész vagyok, ő gitáron és zongorán elég komolyan tud játszani.)

Lassan a folyamat végére érünk, és szeretnék adni neki valamit hálából/emlékül.


Csak valami apróság, például egy egyedi pengető, vagy ilyenek. A lényeg, hogy személyes és zenei. :)


Mit gondoltok?



2019. febr. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mint aki kb. soha nem használ pengetőt, mindig szerettem volna egy pengető-készítőt, ami olyan mint a papírlyukasztó csak hitelkártyákból pengető formát vág. Igaziból én akartam feltalálni, azért is tetszik.

Azt meg egy filmben láttam, hogy névre szóló kottafüzet, minden oldalon a fejlécen jelölve, persze csak azoknak akik írnak is zenét.

2019. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs neki az alábbiak közül bármelyik, és pár ezresig elmerészkedhetünk költségekkel, akkor:


Felcsíptethető gitárhangoló

Hanglyukba helyezhető piezoelektromos pickup

Gitárápoló készlet

Bowdenvágó (húrozáskor a lelógó húrokat méretre vágni a fejen, csak a bringabolti valamivel kevesebb pénzért tartósabb és erősebb a hangszerboltinál)

Gitárállvány, esetleg könnyen felszerelhető fali akasztó (csak fém!)

Strap lock

Hevedercsavarra szerelhető pengetőtartó

Pengetőtartós heveder

2019. febr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Párba válogatott elektroncsőkészlet a legjobb fajtából.)
2019. febr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!