Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet befogni a legtöbb magyar nagyobb és kisebb rádiókat a legegyszerűbben (előny, ha külföldit is)?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 12:13
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szinte bármelyik app jó, amit telepítesz Appstoreból vagy Play áruházból. Nekem egy Hungary Radio nevű app van fent, első áttekerésre van vagy 200 magyar rádió benne, de átállítható más országra is, az ottani rádiókra.
2019. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem-értem-értem, csak 1 baj van, nem 10-et használok, hanem 7-et, szóval hagyományos programra gondolok.
2019. febr. 13. 18:07
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ja, hogy számítógép... Akkor a legjobb program... a kedvenc böngésződ. És azon pl:

[link]

[link]

De az "online rádió" kifejezésre keresve rengeteg találat van, könnyen ki tudod választani a megfelelő, neked legjobban tetsző felületet.

2019. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapin Radio pl.
2019. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ha böngészőből szeretnéd, országonként:

[link]

2019. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!