Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek el freestyle...

Hogyan kezdjek el freestyle rappelni és kb mennyi idő múlva leszek már egy stabil szinten?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor egy alapra kell nyomni spontán,

nem megírt szöveget. Szövegírásban egyébként elég jó vagyok, tudok nagyon kreatív szófordulatokat írni és sok szótagos rímeket:D



2019. febr. 13. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"jóvagy gangszta pörgesd a fszra, bsznám anyad hasba."


Ilyesmire gondolsz? Szerintem csak gyakorlás kérdése az egész. Napi 2-3 óra, és pár év múlva egész jó leszel.

2019. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pár éééév? :O az kemény :D
2019. febr. 15. 11:54
 3/4 anonim válasza:

Egy idő után menni fog ne aggódj.

Én szoktam freestyle-ozni. De ha jó vagy szövegírásban akkor ez is menni fog. Mikor én először próbáltam nagyon béna voltam. Próbálj meg egy neked tetsző alapra freestyle-ozni,amit érzel.

2019. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már nagyon élem :D kb, az első 2-3 hét volt szar, hogy csak kínlódtam, mostanában nagyon ritkán botlok bele, de akkor is kimentem magam
2019. ápr. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!