Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik normális rádióműsor...

Létezik normális rádióműsor délelőtt?

Figyelt kérdés

Munkahelyen mindig bekapcsolnak vmit.


Eddig a Music FM ment, ami tűrhető volt 10-ig. Most a Retro-t kapcsolják be, de nekem elviselhetetlen az az idétlen műsorvezető meg az a sótlan, unalmas nő, nem beszélve az okádék zenékről (Demjén, Omega stb.)


Jó, nyilván nem várok értelmes metal zenét, de keresek vmit, ami kevésbe idegesítő, és nem csak ezeréves zenék mennek vagy az aktuális trendi popslágerek.


Ha van beszélgetős műsor, az is oké, csak idétlenkedés legyen, vagy ne kormánypropagandát nyomjon.



2019. febr. 15. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
YouTube, Spotify, CD, személyi énekes? Sajnos nem csak délelőtt, napközben sincs normális műsor a rádiókban. Nálunk Spotify szól munkahelyemen, de ha nem tetszik fülessel benyomok YouTuberól valamit. Otthon meg vagy CDt, vagy a párom hallgatom.
2019. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rádió1 ami még el,megy kategória. Igaz hogy nagyon kormányközeli, de a zenéi hallgathatóak, meg a reggeli műsorukban Sebestyén Balázsék vannak mint anno a Morning showban ugyan az kb. Az is még hallgatható nagyjából, de eléggé jellemző az idétlen röhögcsélés aminek igazából értelme sincs kb de el hallgatható azért. Viszont a többi rádió az unalmas. Ott a Sláger FM amit mondjuk Budapest közelében lehet csak befogni nem rég tértek át a Rock rádió helyére. Az sem rossz, de ott jóformán az aktuális slágerek meg a régebbi slágerek mennek leginkább, legalább is amit hallottam belőle. Mivel mostanában elég gyakran megyek fel a fővárosba azért is hallgatom mert a híreikben gyakran vannak közlekedési hírek hogy hol áll a forgalom, hol van lezárás, baleset leginkább a fővárosra vonatkozó dolgokat mondják be, és ez nekem előny út közben. Eddig a Music FM-et is részben ezért hallgattam, mert bevallom a mixeiktől nem vagyok elájulva, mivel ez nem az én stílusom, de hasznos volt a hírforrásuk számomra ilyen szempontból. Esztergom-Tatabánya meg talán Komárom térségében ott a Forrás rádió. Az inkább a megye helyi híreivel foglalkozik, meg ott inkább zene megy mint beszélgetés, az sem rossz, inkább ízlés kérdése a zenei kínálat hogy kinek mi jön be.
2019. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Vicces, hogy a Music FM megfelelt az elvárásaidnak, de a Retro rádió Omega, Elvis Presley, Lynyrd Skynyrd stb kínálata szerinted okádék :D

A Music FM beszélgetős műsoráról meg ne is beszélgessünk....

2019. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Válts munkahelyet. Már ha nem olyan fontos állás. Nálunk mindenki fejhallgatón hallgat zenét. Már amikor... Odafele autóban meg podcastokat szoktam hallgatni.
2019. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 3/3


nem válaszoltál a kérdésre, az meg, hogy a mi véleményed arról, hogy utálom Omegát, Demjént + hasonló előadókat, pont nem érdekel.


amúgy se azt írtam, h megfelelt az elvárásaimnak, hanem hogy tűrhető volt 10-ig, amíg az Önindító ment. és igen, nem vagyok oda Bochkorért, de még mindig jobb, mint a Retro reggeli műsora dögunalmas idétlen műsorvezetőkkel.


zeneileg meg fosch volt a music fm, de nem érdekelt, mert 10kor átnyomták más adóra, addig meg max 5 számot adtak le.


# 2/3

nem szeretem Balázst, ez kilőve.

A Sláger FM-mel teszek egy próbát, aztán ha jó, akkor megpróbálom rábeszélni őket.


# 1/3

Nem használhatok fülhallgatót munkahelyen, otthon én spotifyt és youtubeot használok.

2019. febr. 15. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

R.I.P. Radio Café 98.6

Mióta megszűnt,azóta nem hallgatok rádiót.

2019. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek már hallgatható rádióadók Magyarországon. Ami jó volt, pl. Rádió Café, Rock Fm, az sorra megszűnt. Soha ilyen siralmas helyzet nem volt még ezen a téren. Még Romániában is különb a kínálat.

Egyébkén az Internet fénykorában nem kéne már rászorulnunk a rádiózásra. Igaz, már a tévézésre sem. Szerintem a médiának ezt a 2 területét 10-20 éven belül teljesen kiszorítja a Net.

Szóval zenehallgatásra ott vannak az online rádiók ill. a Youtube, meg le lehet tölteni csomó zenét.

2019. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!