Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Minden zenét unok, lent írom...

Minden zenét unok, lent írom milyen stílust szeretek, tudtok ajánlani hasonlókat?

Figyelt kérdés
Tehát az én preferált stílusom az az Alan Walker szerű: Egy csaj magas, vékony hangon énekel, majd tuc-tuc, majd mégegy versszak, stb... Hasonló kedvencek, amiket már unok: Meg&Dia-Monster, Warriyo-Mortals, Alan Walker-Darkside, TheFatRat-Monody (vagy bármi ami Laura Brehm) stb...

2019. febr. 17. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

TheFatRat-No No No

AronChupa-I'm an Albatraoz

Talán Ellie Goulding ami egy picit hasonlít a fent leírtakhoz. Avicii, Axwell/\Ingrosso, Martin Garrix. Hát több nem nagyon jut eszembe. Egyébként ilyenkor én random rányomok valami zenére, és vagy tetszik vagy nem. Próbaltam segíteni nem biztos hogy sikerült!:/

2019. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem tudok segíteni, mert én az igényes ZENÉKET szeretem! 😀😀
2019. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm a segítséget, sikerült :D

2. Neked meg annyit üzenek h fogadd el h valaki mást szeret. Oké, neked az a zene ahol gondolom rendes zenei kíséret van meg ének, oké, elfogadom :D Légyszíves ne kritizáld azt amit más szeret azért mert te nem

2019. febr. 19. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. És ezzel nagy tévedésben vagy, mert hallgatok én elektronikus zenéket is, csak az ilyen divat, minőségben szegény zenéket nem tolerálom! :P
2019. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas női hang? Tuctuc? Nature - You'll be mine lesz a te zenéd, ha nem vagy allergiás a koreai nyelvre. Ami még hasonló lehet az a Tara - Sugar Free, de nekik már jóval mélyebb volt a hangterjedelmük.
2019. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!