Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az előadóról? Szerintem nagyon tehetséges, nem egy átlagos rap/trap előadó! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2019. febr. 17. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy fajta egyedi előadásmódja tény, de kb ennyi. Felejthető.
2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően nem rossz bár nem ajánlanám senkinek.
2019. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos ti az igénytelen zenét és előadókat szeretitek, akiknek nulla mondanivalójuk van. 😂😂
2019. febr. 17. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a hátulütője annak ha csak szimpla önigazolást keresel, hogy nem biztos hogy olyan válaszokat kapsz majd amire te számítasz...
2019. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyot tévedsz utolsó én nem keresek önigazolást és nem is számítottam én semmire. De nem is tagadtad azt, hogy szeretnéd az értelmetlen zenéket. Akkor csak fején találtam a szöget! :D
2019. febr. 17. 23:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem, mert nem láttam sok értelmét bele állni ilyen gyermeteg személyeskedésbe. Egyébként mellé lőttél, mert kb a magyar zenéket kerülöm ahogy tudom, nem igazán szeretem őket. Talán ilyen 5-6 éve volt utoljára hogy jobban követtem volna magyar rappereseket, akkoriban is csak az undergroundot, akik meg általában azért tartalmas szövegeket írtak.


De ettől a véleményem nem fog változni. A csávó számai full monotonok, egysíkúak. De azon túl hogy ez az én magán véleményem, láthatod a nézettségi számadatokat. Rajtam kívül se sok embert fog meg ez a stílus.

2019. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#7 Úristen ember, vegyél már vissza! Úgy írtad ki a kérdést, mintha véleményekre lennél kíváncsi, erre bedurcizol, meg személyeskedsz, amikor emberek leírják a véleményüket. Még csak nem is volt durva az első két válasz (pláne ahhoz a csodához képest, amit te hagytál nemrég egy másik kérdés alatt...), szóval nem értem mire fel ez a támadó hangvételű reakció.

"Szerintem inkább te személyeskedsz" - ovi kiscsopi hozzáállás, ráadásul még csak nem is igaz.

"Akkor hallgass csak nyugodtan olyan előadót, akit több millióan hallgatnak" - az egyes/hatos válaszadó világosan leírta, hogy az underground vonal érdekelte, mikor magyar rappet hallgatott; ez hogyan nem gátolt meg abban, hogy leírd azt a légből kapott feltételezést, hogy többmilliós előadókat hallgat?

Azt meg végképp nem bírom hova tenni, hogy "nem is ismersz és már próbáltál rólam véleményt alkotni". HOL?! Hol alkotott itt bárki RÓLAD véleményt? Ezt ebben a szituációban max akkor jelenthetnéd ki, ha te lennél a linkelt zenék alkotója (de még abban az esetben is azt mondanám, hogy a zenédről lettek vélemények kimondva, nem rólad).


Mindezek ellenére amúgy szívesen meghallgatom a számokat és írok róluk véleményt, esetlegesen építő kritikát, de ha azt is ennyire a szívedre veszed, akkor inkább most szólj, hogy ne emésszük feleslegesen egymás energiáját.

2019. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi előző hogy leírtad helyettem. :D
2019. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hova lett a hozzászólásom?? Látom, jelentette valaki, szánalmas. 😉😂
2019. febr. 23. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
jól nyomja
2019. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!