Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintetizátort vegyek...

Milyen szintetizátort vegyek kezdőként? Olcsóbbat vagy kicsit drágábbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék megtanulni szintetizátoron játszani, de nem tudom, hogy milyet is kellene vennem. Engem a zongorázás érdekel a legjobban, komoly dalokat szeretnék játszani (pl Chopin) és csak saját magam örömére szeretnék játszani.


A kérdéseim:

1. Olcsóbbat vagy kicsit drágábbat érdemesebb venni? (Azért kérdem, mert nem szeretnék sokat bukni, ha esetleg nagyon nem feküdne nekem a hangszer, de ha mégis bejönne, akkor később vennék egy komolyabbat.)

2. Ezekről mi a véleményetek? Melyiket érdemesebb? Vagy esetleg valami mást? (Casio CTK-1550 vagy 2500 vagy 3500, Yamaha PSR-E263, Medeli M361 / Ami még fontos lenne az az, hogy a zongorához hasonló hangzása legyen. Használtat nem mernék venni, mert kétes az előélete és nem szeretném, ha hamar elromlana.)

3. Ha mellette járnék hetente 1-2 alkalommal tanárhoz és otthon is gyakorolnék, akkor kevés érzékkel is meg lehet tanulni zongorázni (szintetizátorozni)?


Köszönöm a válaszaitokat!



2019. febr. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg játszani akarsz és főleg zongorázni, akkor inkább egy digitális zongorát javasolnék.
2019. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, annyi, hogy én ajánlanék egy jó szintetizátort, ami nagyon hasonló a zongorához. Yamaha psr e363.
2019. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!