Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fair hogy egyes orszagok...

Fair hogy egyes orszagok komoly enekeseket kuldenek az euroviziora ameddig mi ilyen papai joci felekkel bohockodunk?

Figyelt kérdés
Most ha csak az oroszok visszaterojere gondolunk na pl vele hasonlitsuk ossze azokat akik a dalban bohockodnak minden evben? Vagy az xfactor gyoztes kolykoket. Kb komolytalan az egesz ilyen teren.
2019. febr. 18. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Az egesz Eurovizios Dalfesztival egy vicc, jopar orszagban pontosan ennek megfelelo 'komolysaggal' is kezelik. Semmi nem mulik rajta, az itt fellepok semmilyen kulonosebb 'megbecsulesben' nem reszesulnek, nincs zeneileg jelentosege, a tavalyi gyoztesre se emlekszik senki, nemhogy a tobbi indulora.


Kar ennyire felhuzni magadat rajta.

2019. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen de azert valami minoseget lenetne belevinni. Mondjuk ezen a dalon csak elborzadni tudok.
2019. febr. 18. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Az 1-es hozzászólóval teljesen egyetértek. Régebben még volt jelentősége és színvonala, de az utóbbi 10-15 évben már nem nagyon.
2019. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
az eurovizió már rég nem arról szól, hogy ki tud szebben, jobban énekelni, ki a tehetségesebb, szóval felesleges is lenne tehetséges énekeseket küldeni.
2019. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Szergej dalait, már az első Eurovíziós szereplése előtt is ismertem a munkásságát. Ugyanakkor akármennyire a kedvencem, azt el kell mondanom, hogy egyáltalán nem olyan különleges, mint amilyennek lefestik. Számtalan hozzá hasonló profi énekes van, és igen, találni ilyeneket idehaza a Dalban is.


Egyébként teljesen felesleges ilyen szempontok alapján megközelíteni az egész Eurovíziót. Sajnos már régen nem a minőség az érték a műsorban, így az országok által elért eredmények se érnek semmit. (A jó viszonyban lévő országok egymásra szavazgatásáról már ne is beszéljünk) A Dalfesztivált jelenleg egyetlen indok miatt éri meg igazán nézni: megismerkedhetsz olyan előadókkal, akikről egyébként lehet soha nem is hallottál volna.

2019. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem o az egyik kedvencem csak felek hogy azzal a dallal indul majd amelyiket nem szeretem tole...:) Viszont a napokban belehallgattam ahogyan ket egy Filip Kirkorov felet ad elo na az pl nagyon tetszett.

Mondjuk en szinte az osszes zeneszt kedvelem akik abban a tarsasagban adnak elo...

Viszont pl az usknos kolykokkel akik kb azert nyertek az xfactort mert a tobbi meg s.rabb volt szerintem nem emlitheto egy lapon.

2019. febr. 20. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez tiszta politika.
2019. febr. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Az a helyzet hogy már annyira a cigányság kezében van minden, a pénz, hogy az ilyen Pápai Joci féléket megveszik kilóra és győzelemre vezetve sorra küldik Eurovizióra s egyéb faktorokba.

Sajnálom a többieket, Gergőt és Bogit is akik igazán képviselni tudták volna Magyarországot.

2019. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd Sergey es a tobbiek felmossak vele a padlot...;)
2019. febr. 23. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

nagyon sajnálom, hogy megint őt küldjük.

eleve nem engedném kétszer ugyanazt az előadót.

Másrészt hivatalosan 10% a cigányság aránya az országban, nem értem miért kell majdnem mindig romát vagy szerecsent küldeni. Nyilván bezzeg-gyerek akarunk lenni, hogy mi mennyire toleránsak vagyunk, de külföldön nem ez jön le, hanem, hogy ez egy roma ország.

2019. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!