Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fredi Mercury most meleg volt...

Fredi Mercury most meleg volt vagy bi?

Figyelt kérdés
Életrajzi filmjéből nekem az jött le h volt 1 csaja és közbe jött rá hogy meleg, mert a film alapján az jön le, hogy a nőkhöz nem vonzódott.
2019. febr. 20. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
80-as években nyílt titok volt, hogy meleg, csak nem hangoztatta, mert akkor még ez gondot okozott. De tényleg volt egy barátnője aki élete végéig a barátnője maradt, de ő inkább lelki társa volt mint testi. Freddie Mercury vagyonának egy részét, és a londoni nagy házát is a barátnője örökölte. Volt egyszer egy dokumentumfilm ahol Freddie Mercury mesélt egy kicsit magáról, és ott is lelki társnak hívta a nőt, aki igazából ismerte, bízott benne. A film bár jó volt,( a zenék miatt) de nagyon sok nem úgy volt ahogy a filmben előadták.
2019. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell tudni, hogy sok csontmeleg srác azt mondja magáról, hogy bi, mert azt gondolják, hogy így könnyebben elfogadja őket a társadalom. Rengeteg ilyen barátom van, de nőt még egyik mellett sem láttam, csak pasikat.
2019. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szakértők azt mondják hogy nincs 100%-os hetero meg nincs 100%-os meleg. Van hogy a mérleg nyelve kicsit erre billen meg van hogy arra. De ő az inkább meleg felőli spektrumon volt.
2019. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, én ha csaj lennék is csaj kéne :'D 120% hetero xd
2019. febr. 21. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez talán tényleg csak az ő dolga. Nem úgy értem, hogy ne lehetne nyíltan felvállalni ezt vagy azt az irányultságot, hanem hogy az ember komplexebb lény ennél. És igen, mondjuk akkoriban elég felemás megítélés alá esett a homoszexualitás, mert volt ahol már akkoriban is nyitottabbak voltak az emberek mint jelenleg nálunk, és persze olyan is ahol nagyon nem, de nem tudhatjuk konkrétan mi zajlik le ilyen téren valakiben, hogy ő mennyire érzi elfogadónak a környezetét vagy saját magát. Az is lehet, hogy ő sem tudta volna behúzni azt a határvonalat, hogy hol helyezkedik el egy skálán, de az is lehet hogy nem is érdemes ilyen besorolásokat gyártani emberekre.
2019. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A #3-as válaszoló röviden leírta, amit én is gondolok. Fiatalon vonzódott a női nemhez, (hiába hűlt ez ki később) nem véletlenül voltak anno szeretők Mary Austinnal. És valószínűleg te sem 100%-os hetero, maximum 99,99999... :D
2019. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*te sem vagy
2019. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!