Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe a lenti dalszövegnek?

Mi a címe a lenti dalszövegnek?

Figyelt kérdés

Valami ilyensmi van benne hogy "i wanna up tonight wake me into the morning up tonight.. light... sunday morning ...

Napok óta keresem hogy mi lehet.



2019. febr. 24. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nehéz a Google? :/
2019. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló!! Mivel ott már kerestem és végighallgattam egy csomó számot, nem kaptam meg.. azért irtam itt hátha valaki tudja.. nem értem mi a problémád hiszen ezért van ez az oldal..köszönöm hogy szántál rá időt ezzel a válaszoddal!! További szép napot! :)
2019. febr. 24. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Műfaja? Nő vagy férfi énekli? Lassabb, gyorsabb? Én szívesen keresgetek, mindig szoktam itt.
2019. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos de azt hiszem egy nő , de inkább egy zenekar, énekli, elég gyors ritmusos szám.. nem tudom hogy mi a műfaja, a rádióban hallottam többször
2019. febr. 24. 13:09
 5/6 A kérdező kommentje:
2018 vagy 2019 es lehet
2019. febr. 24. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!