Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a zenének?...

Mi a címe ennek a zenének? (Többi a leírásban. )

Figyelt kérdés

Anno YouTube-on hallgattam ezt a zenét, valamilyen motivációs magyar rap volt, a klipjében az volt, hogy van egy gyerek, akit mindenki zaklat, osztálytársai stb. (hogyha ez segít valamit, volt benne egy kopasz, fehér trikót viselő férfi, szerintem az apja), volt egy lány is, aki tetszik neki. A klip végén láthatjuk felnőve, hogy mit ért el, és ha jól emlékszem, olyan jelenet van ahol kocog.

Előre is köszi a válaszokért, és bocis, hogy csak ilyen foghíjasan tudtam megfogalmazni, hogy melyik zenéről lenne szó. :)



2019. febr. 26. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utsó sorban a bocis az bocsi akar lenni, csak elírtam.
2019. febr. 26. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem ,,Missh feat Rhino- Hallgas a szivedre,, számra gondolsz? Hirtelen ez jutott az eszembe.
2019. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az, köszi a választ! :D
2019. márc. 1. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit😊
2019. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!