Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Eminem régi számaiban miért csak Hailie szerepel, amikor 2 másik lánya is született?

Ők nem voltak fontosak neki? Ők nem Kimberly-től voltak? Őket nem láthatta soha?

márc. 2. 19:55  Privát üzenet  

A válaszok
Egyetlen lánya van csak, Hailie. Lainie (Kim testvérének a lánya) és Whitney (Kim lánya) fogadott gyerekei Eminemnek. Persze sajátjaként neveli és szereti őket, de azért csak nem ugyanaz, mint a vér szerinti gyereke.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 2. 20:12 Privát üzenet

Amúgy nem azért mert kevésbé szeretné őket.

Igazából arról van szó, hogy Hailie-t rengetegen disselték az évek alatt. Em' az egyik dalában beszél is erről, hogy ő nem ezt akarta és hogy bánja, hogy publicitást adott Hailinek.

Valószinüleg ezért nem beszél a többiekről.

# 2/2Időpont ápr. 16. 23:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Edda Művek "Álmodtam egy világot magamnak" című dalában ki a másik énekes Pataky Attila mellett?
1. kérdésem:Bolti, zeneiCD -t hogy lehet átmásolni egy másik CDre? 2. Számítógépbe való CD-re? 3. Régi hanglemezek anyagát hogy köll át-megmenteni CDre? Köszi
Ennek a számnak a szövege melyik másik számból való?
A "Csöngess be hozzám, jó barát"-ot ismeri valaki csak egy db férfi énekessel? Mert nekem rémlik egy másik verzió is, mint amit találtam. Valamiért olyan "Bon bon"- együtteseshez...
Lenne egy másik kérdésem a szám címe: "GEORGIO" ha jól emlékszem olasz szám ketten éneklik disco szám de elég régi szám ismerős lenne valakinek?
Egy zene címére vagyok kiváncsi a klipp egy ugrókóteles sráccal kezdődik és ő elég ügyetlen. Ezek utan lesz egy tanára es a végen egy versenyen méri össze magát egy másik fiuval....

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!