Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek miért nem utálják...

Káposztáskenyér kérdése:

Az emberek miért nem utálják a thrash metalt ha a metalcore-t igen?

Figyelt kérdés

Szóval a legtöbb dolog amit hallok hogy “a metalcore nem metál mert hardcore-ral van keverve”! Akkor a thrash-t (ami szintén egy hardcore műfaj keverék) miért nem utálják? Ha most csak annyit tudsz leírni hogy “Mert a metalcore egy fos és a thrash a legjobb” akkor inkább ne írj semmit!


U.i.: egyébként szeretem a thrash-t csak nem értem ezt!



2019. márc. 3. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért, mert a metalcore-ra jellemző a melodikusság, meg a tisztább production, ami gyakran kelti azt az érzést metálosokban, hogy "őszintétlen" a műfaj a keménysége, és nem is "igazi" metál. Az, hogy ez mekkora részben alapszik valódi zenei preferenciára, meg mennyire arra, hogy az illetőnek ingatag lábakon áll az önbizalma, ami arra arra sarkalja, hogy zenéket fikázzon, meg zenészeket b#zizzon, az már nyilván emberfüggő.
2019. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A mostani metalcore, kvázi popzene. És ezért gyűlölik sokan.
2019. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Haters gonna hate.

[link]


Az, nem érv, hogy a "metalcore egy fos". Sőt! Ez egy személyeskedés.


Te is csak gyűlölöd a metalcore-t, nem vagy kicsit sem jobb annál, mint akit megveszt.

2019. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én válaszom a kérdésre az,h attól függ mennyire akar poposabb mainstream lenni az adott metalcore banda. amikor már pop alapú metalcore zene megy amellett nem tudok elmenni h a magát metalnak beállító banda nem hozza a metal erejét és értékét dalaiban. egyszerűbben poserkedés megy. (ezért elismerem a Hevisaurus-t, akik őszinte gyerekdalokat játszanak metal zenére és nem keménykednek, h na azért mégis metalkodunk... )


a másik a rajongótábor. függ attól is a kérdés, hogy mennyire veszi be magának a hipszter réteg. és a metalcore jelenségnél van is, amivel azt nem lehet mit kezdeni. ezzel semmi bajom, mer ízlés dolga. valakinél már ez se.

2019. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bandrás74 ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy sokan nem ismerik az alap metalcore bandákat,ezeknél nagyon ritkán volt csak dallamos ének,soknál egyáltalán nem volt.Ők nem a pénzre mentek,nem csak termékek voltak.A Hammerworld egyik"szakértője"szerint mindegyik metalcore banda szar mert dallamos vokált használnak.NEM igaz,ő is csak ilyeneket ismer.A tudatlanság a probléma itt is.A thrash nem keverék szerintem.Én nem stílusokat utálok,hanem zenekarokat.
2019. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagy részük valóban pop zene. Nyávogós refrén arról, hogy elhagyta a nője, utána ugyanaz a végtelenül egyszerű breakdown, amit minden core banda használ és ez ismétlődik. :D Fúj, falra mászok tőle. Kivétel természetesen itt is van, hallgatok én is pár metalcore bandát. Pl Parkway Drive, August Burns Red, Darkest Hour. De ezekben nem nagyon van tiszta ének, és jóval keményebb, mint az Asking Alexandria féle pop szar.
2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

"A mostani metalcore, kvázi popzene. És ezért gyűlölik sokan."


Pedig a Metallica az pont, hogy thrash és az nem csak kvázi pop, hanem konkrétan...

2019. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!