Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Mi a véleményetek...

Rockerek! Mi a véleményetek az új magyar rock bandáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem rég alapultak és a tagok magyarok. Szerintem nagyon jók.



2019. márc. 3. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Új Magyar Rockbanda... Ez már majdnem olyan mint a Nemzeti Együttműködés Rendszere.


Elsőre a zenéről a GnR jutott eszembe. Ezt a stílust soha nem szerettem igazából. De amúgy a maga kategóriájában korrekt. Szerintem jobbak is lesztek. És most hogy nézem konkrétan 666 megtekintésnél jár a videó. Szaal végülis jó úton jártok.

2019. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az én bandám csak fel tettem egy kérdést. És rosszul fogalmaztam... az új magyart nem úgy értettem de ezt szerintem mindenki tudja
2019. márc. 3. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként tényleg sokkal jobban jártok, ha letértek a GnR-es vonalról. Nem kell nagyon, de ez annyira snassz, hogy nem igaz. Csináljatok valami személyesebbet. Komolyan. A közönséget le kell szrni. Úgyse lesz. Csak akkor ha szrtok a fejükre. (Már ha van)
2019. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor mond meg nekik, hogy kérdést tettél fel róluk, és mutasd meg nekik a válaszokat.
2019. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! minek?? Ez olyan mintha valaki mondjuk egy BFMV-ről tett volna ki kérdést és nagyon sok ilyen kérdés van gyakorin hogy mi a véleményed az adott bandáról. És engem nem a tanácsaid érdekelnek.
2019. márc. 3. 17:45
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekem nem jön be.
2019. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az énekesnek olyan a hangja, mintha a tökét szorongatnák.
2019. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Nincs jó magyar rock/metal zenekar.
2019. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ezt remélem te sem gondoltad komolyan :D
2019. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
de igen. gáz,cringe az összes itthon. a fanok meg még undorítóbbak.
2019. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!