Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van rajtam kívül olyan szombat...

Van rajtam kívül olyan szombathelyen élő egyed, aki szereti a Dead Kennedys-t, a Black Flag-et, a Rudimentary Peni-t, vagy a Minor Threat-et?

Figyelt kérdés
Punk, Hardcore, Hardcore Punk, Dead Kennedys, Black Flag, Rudimentary Peni, Bad Brains, Minor Threat

2019. márc. 6. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Tizenévesen nálam is terítéken voltak ezek. De mára már nem maradtak meg. Csak Thurston moore, bár ő nem hc meg nem is punk, de ezekkel az arcokkal is mozgott együtt, onnan ismerem ezeket is.


Azért mi még régen vandálkodtunk is. És józanul ráadásul. (Bár nem a straigth edge miatt) Csak hát volt feszültség rendesen. Nem is volt olyan régen. Akkoriban azért eléggé mentek nálunk ezek a zenekarok is. Sok más mellett.

2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te amúgy hány éves vagy?
2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok, és én is jobban szeretek józanul szórakozni, mint húgy részegen úgy, hogy az élmények ki essenek a fejemből. :D Te hány éves vagy? Amúgy csak szimplán idegesítő, hogy akit "ismerek" hasonló zenei ízléssel, azok mind magyarország másik felén élnek, vagy a világ másik felén.
2019. márc. 6. 23:35
 4/9 Bandrás74 ***** válasza:
Igen,pl én meg öcsém,még még néhány ember.De kb 20 ember a"keménymag"akik koncertekre is járnak,itt helyben.Kevés a fiatal sajnos.
2019. márc. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bandrás74 ***** válasza:
Vidéki bulikra is szoktunk menni egy spanommal,Abetonfeszt,Hell Vill feszt.,Pankterasz,Urban Threat feszt.,stb.Rendelni is szoktunk zenéket a Discogsról.Márc.17.-én a Végállomás klubban lesz lemezbörze,HC cuccok is lesznek.Áprilisban A.M.D.,Liberal Youth,SFF,ugyanitt.A szhely-i SxE arcokról annyit,hogy a legtöbben divatból lettek azok,ki is kopott a 90%-uk.Maradt néhány true arc,ők most vegan sxe-ek.SCHC feszt.:kb 15 helyi ember megy a zene miatt,a többi csak bebaszni,+ a vidékiek.A kisebb bulikon 10-15 fő van csak.
2019. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24 vagyok, de akkor is rég volt már ez a "punk" korszakom, mert kb 13 évesen kezdtük ezt az életformát. Ráadásúl mindig is fiatalabbnak néztem/néztünk ki mint amennyik voltunk, és hát elég érdekesen néztünk ki akkor.
2019. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Különben én csak külföldit hallgatok, de volt egy idő pár éve mikor a magyar is ment. Magyarból például olyan mint a CPg, AMD, Rákosi, Don Gatto, Leukémia. Viszont szerintem AMD re mindenképp el kéne néznem, mert már elég régen volt, hogy koncertre mentem volna. Nálunk is így volt, csak azóta romlottak el a dolgok, mióta a haverjaimnak/barátaimnak gyerekük lett, meg az ilyesmi. Jó arc lehetsz amúgy :D
2019. márc. 7. 10:27
 8/9 Bandrás74 ***** válasza:
A Don Gatto kivételével ezeket én is csípem,+PFA,Holy Man's Glory,Vorgär,Önkiírtás,ilyesmi.Meg sok külföldi crust,grind,thrash,death,hcpunk bandát.MDC,The Hammer,The Accüsed,Sect Mark.....
2019. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az MDC nálam is mindig nagy favorite volt. A Chicken Sqwuakkal ismertem meg őket, és nem találtam soha egy olyan albumot tőlük, ami nem tetszene. Különben a Dead Kennedyssel, a Black Flaggel, és a Rudimentary Penivel is így vagyok. Na meg akkor ott a NoMeansNo..én nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nagyon király extrém hangulatod ad egy hardcore bandának, ha csempésznek a guitárjába Jazz akkordokat, mint pédául azok közül némelyikbe amiket felsoroltam. Na meg Keith Morrisnak is van egy "új" bandája az: OFF! Ami szerintem megint egy kihagyhatatlan cucc, ha az ember az oldschool hangzást keresi :D
2019. márc. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!