Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy abszolút kezdőnek ez jó...

FFDP kérdése:

Egy abszolút kezdőnek ez jó gitár?

Figyelt kérdés

Remélem szabad hirdetést belinkelni:

[link]


Szerintetek megéri egy abszolút kezdőnek? Balkezes, azok alapvetően drágábbak, vagy rosszul tudom?


2010. júl. 2. 19:12
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha jó, szerintetek milyen erősítő jó hozzá? Csak szimpla otthoni pengetésre.
2010. júl. 2. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
a balkezesek valóban drágábbak... de amúgy ha ez az első gitárod akkor ne elektromossal kezd...az bonyolultabb.. nem igazán "otthoni pengetésre" van kitalálva.. arra ott az akusztikus és a klasszikus...ezeknél nem kell bajlódni az erősítővel,kábelek,dugók stb.. oclsóbban kijön egy sima gitár...de ha mindenképpen ilyenhez ragaszkodsz akkor vedd meg..egész jó kis gitár..nekem is hasonló az egyik...DE NEHOGY MEGRENDELD ÚGY HOGY NEMPRÓBÁLTAD KI!!!és ha kipróbálod vigyél el valami hozzá értőt is..nehogy zsákba macska legyen.. Üdv=)
2010. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kicsit hülyén fogalmaztam, mert akusztikusom van egy ideje és azon szoktam játszani, úgy értettem, hogy elektromoson még nem játszottam. Köszönöm a segítséget, akkor szerintem megveszem és igen, viszek majd hozzáértő barátot is.

Köszönöm a választ.

2010. júl. 2. 20:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Az erősítős kérdés még áll.
2010. júl. 2. 21:05
 5/10 anonim válasza:
100%
fel lehet húrozni egy normál gitárt is balkezesre !!!..
2010. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Daweee000 ***** válasza:
Dehogy drágább a balos!! Legalábbis ritkán de akkor sem számottevő mértékben... Amúgy éppenséggel elmegy ez egy kezdőnek ha nincs több pénz, ennyiért ne is várj csodát. Próbálj meg alkudni, régen fent van ez a gitár (a feladási dátum ne tévesszen meg, balkezes lévén néha megnézem a felhozatalt GS-on, ez bizony hónapok óta ott van) sztem 20-ra simán lemegy ha el akarja adni, szal hajrá :D És lehetőség szerint nézd meg, próbáld ki.
2010. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. :)
2010. júl. 2. 21:47
 8/10 A kérdező kommentje:

Na, de visszatérve az erősítőre :D

Harley Benton legyen az is ha megveszem a gitárt? Vagy mindegy, mert azért függ a gitártól, nem? Vagy ilyen kezdő gitároknál kb. tökmindegy?

2010. júl. 2. 21:51
 9/10 Daweee000 ***** válasza:
Tök mindegy milyen erősítőt veszel, mind jó hozzá, egy ilyen alap gitár meg egy random 10W-os erősítőnél sztem nem sok különbség van hangban...
2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én azt szoktam mondani, hogy egy abszolút kezdőnek tökmind1 , hogy egy les paulja van , vagy egy ócska kínai noname. ha már tud valamit, már pedig ha gitározik , előbb-utóbb tudni fog, akkor már nagyonnemmindegy. ha elég kitartó valaki, akkor megéri jobban beruházni.
2010. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!