Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 50-60 ezer Ft-ért milyen...

50-60 ezer Ft-ért milyen akkusztikus (fémhúros) gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
E mellett az is érdekelne, hogy a fémhúrosokkal is lehet űzni a "fingerstyle" stílust, ugye?

2019. márc. 7. 22:36
 1/8 Mojjo ***** válasza:

Persze, hogy lehet, a fingerstyle játékosok nagy része fémhúroson játszik.


Ennyiért Fender CC-60S, vagy CT-60S, esetleg CD-60S. (Mindenképp az S végű, nem a sima.)

2019. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A Fender CD-60S Dreadnought le van akciózva 60e Ft-ra, hevederrel meg mindenféle tartozékkal együtt muziker.hu-n, azzal jól járok?

2019. márc. 8. 00:11
 3/8 Mojjo ***** válasza:

Fene tudja... Pengető, heveder, tartslél húrok. Heveder akkor kell, ha állva szeretnél gitározni, a pengető kb három inggombnyi értéket képvisel, a húrok meg attól függ, milyenek, de a gyári húrok nem szoktak épp világbajnokok lenni - sőt érdemes új gitárnál azzal kezdeni, hogy megszabadulsz a gyári húroktól.

Mindezek figyelembevételével, úgy, hogy kytary-n 57 ezer, Thomannon meg 53 ezer maga a gitár, én tuti nem pakkot vennék. De ha neked megérik a pluszt az extrák, végülis miért ne.

Maga a CD-60S gitár pont ma volt a kezemben, baromi jó. Sajnos azt kell mondjam, hogy sokkal jobb, mint az én Cort Earth 70-em, de ez van :D

2019. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oh, köszi!

Nem, abszolut noncs szükségem az extrákra, csak muziker.hu-n csak a gitár 70e Ft, azért gondoltam, hogy akkor ez olcsóbb, érted. Tomann nevezetű oldalt nem ismertem. Megnéztem, tényleg 170€, megbízható oldal?

2019. márc. 8. 06:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs*
2019. márc. 8. 06:56
 6/8 Mojjo ***** válasza:
A Thomann az egyik legmegbízhatóbb oldal. Viszont 298 EUR alatt 18 EUR a szállítási költség.
2019. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Thomann-t én is csak ajánlani tudom, meg ezt a típusú Fender-t is. :-)
2019. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, valószínűleg akkor ez lesz a szerencsés gitár ami hozzám kerül!
2019. márc. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!