Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés
egy7.es nevű felhasználó kérdése:

50-60 ezer Ft-ért milyen akkusztikus (fémhúros) gitárt ajánlotok?

E mellett az is érdekelne, hogy a fémhúrosokkal is lehet űzni a "fingerstyle" stílust, ugye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, akusztikus gitár, fingerstyle, démhúros gitár, zene, hangszer

márc. 7. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Persze, hogy lehet, a fingerstyle játékosok nagy része fémhúroson játszik.

Ennyiért Fender CC-60S, vagy CT-60S, esetleg CD-60S. (Mindenképp az S végű, nem a sima.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 8. 00:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A Fender CD-60S Dreadnought le van akciózva 60e Ft-ra, hevederrel meg mindenféle tartozékkal együtt muziker.hu-n, azzal jól járok?

# 2/8Időpont márc. 8. 00:11 Privát üzenet

Fene tudja... Pengető, heveder, tartslél húrok. Heveder akkor kell, ha állva szeretnél gitározni, a pengető kb három inggombnyi értéket képvisel, a húrok meg attól függ, milyenek, de a gyári húrok nem szoktak épp világbajnokok lenni - sőt érdemes új gitárnál azzal kezdeni, hogy megszabadulsz a gyári húroktól.

Mindezek figyelembevételével, úgy, hogy kytary-n 57 ezer, Thomannon meg 53 ezer maga a gitár, én tuti nem pakkot vennék. De ha neked megérik a pluszt az extrák, végülis miért ne.

Maga a CD-60S gitár pont ma volt a kezemben, baromi jó. Sajnos azt kell mondjam, hogy sokkal jobb, mint az én Cort Earth 70-em, de ez van :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 8. 00:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh, köszi!

Nem, abszolut noncs szükségem az extrákra, csak muziker.hu-n csak a gitár 70e Ft, azért gondoltam, hogy akkor ez olcsóbb, érted. Tomann nevezetű oldalt nem ismertem. Megnéztem, tényleg 170€, megbízható oldal?

# 4/8Időpont márc. 8. 06:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs*

# 5/8Időpont márc. 8. 06:56 Privát üzenet

A Thomann az egyik legmegbízhatóbb oldal. Viszont 298 EUR alatt 18 EUR a szállítási költség.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 8. 07:15 Privát üzenet
ttt81 nevű felhasználó válasza:

A Thomann-t én is csak ajánlani tudom, meg ezt a típusú Fender-t is. :-)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 8. 09:31 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Mindannyiótoknak nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, valószínűleg akkor ez lesz a szerencsés gitár ami hozzám kerül!

# 8/8Időpont márc. 8. 13:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon nehéz lenne fémhúros gitáron elkezdeni gitározni?
Fémhúros akusztikus gitárnál meddig vihető lejjebb a hangolás, hogy még jól szóljon?
Milyen akusztikus/elektroakusztikus fémhúros gitárt vegyek 40 ezer körül?
Milyen fémhúros gitárt vegyek 40-50 ezért?
Melyik a legkényelmesebb gitárforma szerintetek? (Akusztikus, fémhúros)
Van egy eldeformálódott Sx fémhúros akkusztikus gitárom, nem tudom hogy mennyire eladható?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!