Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zeneszám lehet ez?

Melyik zeneszám lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint ahogy fentebb írtam, egy zenére szeretnék rátalálni.


Az anyukám szokta hallani a rádióban, annyit tud mondani róla, hogy egy nagyon pörgős (pop-dance?)szám, egyáltalán nem csöpögős, egy nő énekli és van egy rész, amikor teli torokból ordít, talán azt, hogy "I sing to you". Hogy mikori lehet, azt sem tudja megmondani, mert azon az adón egyaránt mennek régi és új számok is.


Próbáltam keresgélni, de sajnos nem sikerült rátalálnom, főleg úgy, hogy én egyáltalán nem is hallottam még.


Ha valaki ráismerne ebből a halvány leírásból a fentiek alapján, nagyon hálásak lennénk :)



2019. márc. 8. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ez segít: Tudni kéne hozzá, hogy melyik rádióban szólt, illetve hogy mikor. És onnantól már megvan a címe.

[link]

(itt elég csak átírni a dátumot a linkben, és akkor megjeleníti az aznapi zeneszámokat)

[link]

(ez egy másik oldal, elég csak kiválasztani a rádiót meg az időpontot, és kilistázza a számokat)

2019. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!