Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A ti generációtoknak ki volt...

A ti generációtoknak ki volt a leghíresebb popsztárja/zenésze? Mikor voltatok gyerekek/tinédzserek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eminem
2019. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eminem, Backstreet Boys, Spice Girls, Avril Lavigne, Britney Spears és talán még Kylie Minouge és Shakira.
2019. márc. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem tudtam ki a híres. Nekem a zene nem a hírnév alapján jött. Valószínű Spice Girls, Szandi, meg Szikora... Fuuu meg az a kommersz....


Omega, Tankcsapda, Metallica, Maiden, Wagner, Coltrane. Ez volt a zene, amit hallgattam is.

2019. márc. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
linkin park, limp bizkit, rammstein, dinosaur jr
2019. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb 15 éve volt ez
2019. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annak,aki azt írta: nem az a kérdés, te mit hallgattál. És mikor volt ez?
2019. márc. 16. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Értelmes választ adott, te meg oltogatod... Magas intelligenciára utal.


Amikor kicsi voltam nem emlékszem, de kamaszkoromban Halott pénz, wellhello, meg ilyen szarok..


Én Alvint hallgattam :)

2019. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tartottam értelmes válasznak, mert azt írta, hogy ő mit hallgatott, de a kérdés nem ez, hanem hogy az ízlésétől függetlenül kik voltak a leghíresebbek. Neked köszönöm. És ha nem magyarok?
2019. ápr. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!