Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen konfliktus van Vybz...

Milyen konfliktus van Vybz Kartel és Mad Cobra között és miért tört ki?

Figyelt kérdés
Aki nem hallott volna még ezekről az előadókról, azoknak elmondanám, ezek Dancehall előadók. Inkább az tud ehhez jól válaszolni, aki már egész régóta benne van ebben a műfajban. Én nemrég kezdtem el a reggae/dancehall műfajú zenék hallgatását, sokféle előadóval pl. Shaggy, Vybz Kartel, Sizzla, Shabba Ranks, Cutty Ranks, Inner Circle, Mad Cobra, stb... De egyszer csak találtam a következő számot: Mad Cobra - Fi dem head (Vybz Kartel diss). Amikor tovább keresgéltem, nem találtam Vybz zenéi között egyetlen Cobra beefet sem (bár lehet vagy levette a youtube-ról, vagy csak egy másik zenéjében van elrejtve), viszont tapasztaltam, hogy elég sokan pikkelnek Vybz Kartelre, pedig szerintem ő egy végtelenül tehetséges előadó a műfajban. Aki esetleg tudja, miért szűrte össze a levet Mad Cobrával, aki a műfaj egyik legkeményebb alakja, az válaszolja meg. Köszönöm! :)

2019. márc. 14. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A reggea műfajnak semmi köze nincs a dancehall-hoz! 😂😂
2020. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!