Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Marduk együttes náci? Elég...

A Marduk együttes náci? Elég sok daluk a német katonákkal kapcsolatos, ezért kérdezem!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2019. márc. 15. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem náci. Az egy zsidó szó. Nem hiszem hogy azok lennének. Az hogy miről énekelnek az csak egy adott téma stb.
2019. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy zenekarnak szólnak valamiről a szövegei, nem ugyanaz, mint hogy valami politikai véleményt fejtenek ki, amit komolyan is gondolnak. Van pl. egy Holocausto nevű brazil banda, akiknek már a neve elárulja, hogy miről szólnak a szövegeik - de pont, hogy olyan az elgondolás mögötte, hogy a második világháború során történt szörnyűségeket dolgozzák fel, olyan brutális előadásmóddal, mint amilyen brutálisak az akkora történések voltak. Mivel a Marduk is egy durván sötét, meg "gonosz" hangzású banda, róluk is kb. ezt feltételezem, de sose ástam mélyebben bele magam a témába (még csak a szövegeiket se olvastam, hallás után meg nyilván sose értettem). Egyelőre bízok Myke C-Town ítélőképességében, aki egy fekete vlogger, akinek a Marduk az egyik kedvenc bandája több albumuk megvan neki, többször látta őket koncerten, és amúgy azt vallja, hogy nem támogat olyan előadókat, akik "előbb köpnék arcon, mint hogy kezet fogjanak vele".
2019. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2019. márc. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!