Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » F. O. Systemhez hasonló...

F. O. Systemhez hasonló együtteseket keresek! Valaki ismer?

Figyelt kérdés
Tudom, kapok majd olyan választ, hogy mire jó a google. Csak hogy tisztázzuk, nagyon sok dark zenét hallgatok, sok együttest ismerek. Mégis ez az egyetlen olyan zenekar, ami igazán megfogott, aminek a hallgatása közben azt érzem, hogy istenem, ez rohadt jó, ezt akarom hallgatni egész életemben és el akarok veszni a zenében... De már minden számukat rongyosra hallgattam. Kellene már valami új. És most nem arra várok, hogy valaki felsorolja az összes híresebb goth rock bandát a Bauhaustól Siouxsue-ig (hallgatom ezeket, ilyen válasz nem segít), hanem hogy találjak valamit, ami szövegvilágában és hangulatában ugyanolyan gyönyörű, mint az F. O. System zenéje.

#fekete lyuk #goth #gothic rock #darkwave #grufti #F. O. System #Mátyás Attila
2019. márc. 20. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fields of the Nephilim - for her light

Frozen Autumn - is everything real

Suspiria - Allegedly dancefloor tragedy

2019. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem. És nem szeretem 😥
2019. ápr. 23. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mirage- száll a kakukk fészkére

VHK korai cuccai?

2019. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket is ismerem, Mirage kedvenc 🙂
2019. máj. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!