Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megpillantottam 3 Stagg...

Megpillantottam 3 Stagg gitárt, melyeket egész jónak találtam, mi a vélményetek a :Stagg Silveray nash, special és custom gitárokról, illetve még egy gyöngyszemről a Kramer Beretta specialről? Mit gondoltok, melyik tűnhet jó döntésnek ezek közül?

Figyelt kérdés
Elektromos gitár,zene

2019. márc. 22. 15:05
 1/4 Mojjo ***** válasza:
Én a Stagg gitárokat messzire kerülném, de te találtad jónak őket, gondolom, valami okkal...
2019. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért, te hogy látod, mi a baj a Staggel, e példányok neked mit mondanak?
2019. márc. 22. 21:46
 3/4 Mojjo ***** válasza:

@2: a Stagg híresen gagyi gitárgyártó. Ezek a modellek nem voltak ugyan a kezemben, de pár más Stagg igen, és valóban pont olyanok voltak, mint a hírnevük: szimplán rosszak.


De egyébként ez a háromféle Stagg Silveray három abszolút különböző karakterű gitár. A forma ugyanaz, de amúgy totálisan teljesen más mindegyik: olyasmi ez, mintha autót akarnál venni, és egy kabrió, egy négyajtós limuzin, meg egy sportterepjáró között vacillálnál. Mindhárom autó ugyan, csak épp totál más. Szóval első körben le kellene tisztáznod, milyen gitárt is akarsz, milyen zenéhez, milyen karaktert vársz tőle stb...


Amúgy ha olcsón akarsz kb. használható gitárt, nézz inkább szét a Cort, vagy esetleg a Harley Benton háza táján.

2019. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt szerencsém ehhez a tipusokhoz de a Stagg Silveray Special Deluxe Shading Black kifejezetten tetszik és jónak tűnik első körben.
2019. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!