Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a jobb, és...

Szerintetek melyik a jobb, és miért, az Irigy hónaljmirigy vagy Pamkutyáék?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a kettőt még egy lapon említeni is sértő az IHM számára.
2019. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Pamkutya. Nagyobb igényesség, tartalom és néha poén is videóikban. :) IHM túl erőltetett volt nekem anno. Lehet mondani, hogy "legalább ők tudnak zenélni", de szerintem egy paródia zenekarnál ez tök lényegtelen, hiszen nem ők írjak az alapot, így bőven elég azt elkérni az eredeti szerzőtől. :D
2019. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő egyformán jó a maga nemében.
2019. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem érdemes versenyt csinálni, főleg nem így általánosítva. Ráadásul teljesen szubjektív, hogy az adott téma, amire a paródiát ültetik megérint-e.

Említhetted volna még Polgár Petit is, mert szerintem a paródiában az élvonalban van. De régen ott volt a Mycream, ki emlékszik még rá?

A Mirigy sok esetben a zeneiparral, az előadókkal és a múlandó trendekkel kapcsolatos kritikáit fogalmazza meg. Pamkutyáék építő jellegű, elgondolkodtató társadalomkritikákat adnak elő paródiába csomagolva.

Polgár Peti meg főként szórakoztat, és az utóbbi időben egyre jobb klipeket készít.

2019. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Én IHM fan voltam mindig is, és most is az vagyok. Ők ráadásul régebb óta a pályán vannak, mint Pamkutyáék. Félre ne értsétek, ők sem rosszak, de azért az IHM-et nem körözik le.


Amúgy (ha már szóba került a MyCream), az is remek paródia zenekar volt. Vagy a Voga-Turnovszky duó. Ők még jóval az IHM előtt.

2019. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!