Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt ajánlanátok inkább?

Melyik gitárt ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Mindenképp stratot, ez esetben super stratot szeretnék mert nekem ez vált be. Úgy érzem itt az ideje egy komolyabb gitárt venni és két gitár között gondolkodom


[link]


[link]



2019. márc. 25. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

komolyab? eddig mivel játszottál? játék gitárral?

A cort jobban megéri, mivel egy árkategóriában vannak kb, de mivel az Ibanez nagy név, így számíthatsz rá hogy minőségben gyengébb lesz. De igazából hiába mutogatod ezeket.. amíg nem próbáltad ki őket nem tudhatod hogy neked melyik tetszik jobban. Szóval menj el egy boltba és próbáld ki őket..

2019. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
komolyabb *
2019. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ibanez kicsit sokoldalúbb, a Cort meg a szokásos jellegtelen Cort. Minőségre nincs akkora különbség, a Cortok sem hozzák már azt a kiegyensúlyozott minőséget az legalsó árkategóriában mint régen, szóval mindegy melyiket veszed ilyen szempontból.
2019. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig egy noname stratocasterem volt.
2019. márc. 25. 18:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj hogy a közelembe egyáltalán nincs hangszerbolt. Egy van de ott nagyon drága gitárok vannak és inkább dobokat árulnak. Szóval sajnos marad a rendelés. De szerintem a Cort lesz. Néztem teszt videókat és nekem jobban tetszik a Cort hangja mint az Ibanezé
2019. márc. 25. 18:39
 6/10 Mojjo ***** válasza:
Tremolós gitárt 40-50 ezerért? Inkább ne...
2019. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem használnám a tremolót. A mostani gitáromba se használom nagyon
2019. márc. 25. 19:22
 8/10 Mojjo ***** válasza:
0%

@7: Akkor meg pláne ne vegyél tremolós gitárt.

Tessék, fix húrlábas a megcélzott árkategóriában:

[link]

2019. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mojjo ***** válasza:
11%

Ha van ennyi pénzed, erre csapj le amíg még akciós:

[link]


Jóval komolyabb gitár, mint bármelyik, amiket eddig linkeltél, vagy amit akár én linkeltem. Ez már tényleg gitárnak nevezhető, nem játékszernek.

2019. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm az ajánlatokat :) lehet mégis csak az lesz hogy elmegyek egy hangszerbolta akármilyen messze is van.
2019. márc. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!