Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek melyik az a zene ami...

Nektek melyik az a zene ami bármikor megnyugtat, bármi van egy kis akaraterővel lenyugodtok tőle/felbátorodtok? (Nekem ez. )

Figyelt kérdés

Two Steps from Hell - Victory

https://www.youtube.com/watch?v=hKRUPYrAQoE&index=99&list=PL..

Ez olyan hogy nem tudod megunni, egyszerre tesz bátrabbá, együttérző és eltereli a figyelmet a fantáziánk. Ha valaki érzékenynek meg akarjátok mondani az igazat róla (negatívat) akkor tegyétek be ezt, hogy hatással legyen rá. Vagy vizsga előtt!


Engem nyelvvizsga kétségbeesésemkor mentett meg, mert ADHD-m és hülyeségek miatt elrontottam a listeninget, amire azt hittem könnyű lesz és nem tudtam hogy fogok értelmesen szóbelizni, ez volt az egyetlen ami lenyugtatott hogy legjobb formámat hozzam, ami pedig NAGYON ritka. De olyan rövid volt hogy lehet így se lesz meg, azt hittem többet kérdez.


De mondjuk amikor depressziós voltam a Kesha-Praying és a Melanie Martinez-Crybaby segített.



2019. márc. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Michael Jackson! 4 éves korom óta ő a nyugtatóm! Ennek már 28 éve.
2019. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez: https://www.youtube.com/watch?v=sesKiKYQn84

Mindig segít, ha magam alatt vagyok :)

2019. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2019. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem, ha nyugtató zenére van szükségem, akkor Ozric Tentacles-t és Shpongle-t hallgatok.
2019. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!