Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Liam Gallagher miért utálja...

Liam Gallagher miért utálja Damon Albarnt?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam valahol hogy nem kedvelte/kedveli de miért?

2019. márc. 28. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, akit nem utál? :D

Amúgy nem nehéz kitalálni: az Oasis 1994-ben robbant be, a Blur pedig épp akkor jelentette meg a legsikeresebb albumát (Parklife), így egymás riválisai voltak. Amúgy Damon a nyilvánosság előtt többnyire pozitívan nyilatkozott az Oasisról és Liam énekstílusát is dícsérte. Nem volt köztük olyan rossz a viszony mint amilyennek a média lefestette, egyszer még a két zenekar focimeccset is játszott egymásal, hogy így döntsék el, ki a jobb. (A Blur nyert 2:0-ra.) :)

2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja akkor jó:D köszönöm a választ! Mondjuk igen, Liamen nem csodálkozok xd Csak mert sokszor láttam hogy Noellel jóba volt/Van Damon,és hogy személyes-e vagy sem. Köszi mégegyszer!!
2019. márc. 28. 16:45
 3/6 BruceStark ***** válasza:
Azért régen Noel is utálta a Blurt. Egy interjúban mikor megkérdezték arról, hogy mit kiván a Blur tagjainak, azt felelte, hogy legyenek AIDS-esek.
2019. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ezt soha nem hallottam. Sajnos elég gyatra az angolom és amúgy is már régen hallgattam Blurt,csak egy ideje újra kezdtem. Valahogy eszembe jutott. Azért ezt elég szomorúan hallom:/ egyszerű zenei konkurencia miatt? Köszönöm neked is a válaszod amúgy!
2019. márc. 28. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó jól leírta. Az AIDS-es dolgot, meg a hasonszőrű beszólásokat bármelyik oldalról szerintem nem kell túl komolyan venni. Nem volt az több annál, mint hogy két zenekarnyi nagyszájú f#sz egymást szívatta ilyen tipikus brit cinizmussal. Pár éve asszem olvastam is egy interjút, ahol az Albarn könnyes nosztalgiával emlékezett vissza erre a rivalizálásra. :D
2019. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm:D
2019. márc. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!