Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A VK (VKontakte) oldalon...

A VK (VKontakte) oldalon szoktam a zenéimet hallgatni, de egyik napról a másikra egyetlen zeneszámot sem játszott le az oldal. Tölt tölt egy darabig és ennyi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban elég nehéz megmondani ennyi infó alapján. Én is szoktam néha VK-n zenét hallgatni, most beléptem, és nekem működik. Próbáltad már más gépen, vagy más böngészővel? Van valami olyan bővítmény a böngésződön, ami esetleg véletlenül beleavatkozhat ebbe? Apropó bővítmények, egyáltalán gépről, vagy telefonról próbálod mindezt? Tudsz linkelni egy olyan dalt, amit neked nem játszik le?
2019. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valószínűnek tartom, hogy mivel még a legutolsó fire fox megy a gépemen, ami után a Windows már nem fogadja a frissítéseket mert megszűnt a támogatás az lehet a baj.

De nem értem, hogy semmilyen beállításhoz nem nyúltam,és egyik nap még megy a másik nap már nem megy.

Nem is írt ki semmi hibaüzenetet.

2019. márc. 30. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mixcloud ilyen, html5 codec kell a lejátszáshoz.
2021. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!