Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van olyan magyar...

Szerintetek van olyan magyar énekes/énekesnő, aki dalszövegeket is ír, zenét szerez, hogy írjon egy személyesebb dalt csak nekem, amit a szerelmemnek ajándékozok? Nyilván pénzért, stúdióbam felénekelve, saját felhasználásra. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek van olyan magyar énekes/énekesnő, aki dalszövegeket is ír, zenét szerez,akit felkérhetek,hogy írjon egy személyesebb dalt csak nekem, amit a szerelmemnek ajándékozok?*

Egy rész kimaradt,bocs. :D

2019. ápr. 2. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly előadó biztosan nem. Bár abból kevés van hazánkban.
2019. ápr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért gondolod,hogy "komoly előadó" biztosan nem?Azt hiszem egyszer pl Bereczki Zoli is csinált hasonlót!
2019. ápr. 2. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hujujjuj! Súlyos kérdés. Ha pézt és hirnevet tudsz biztosítani bármibe benne lesz az sztárocska
2019. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem 2,5 millió + Áfa, és választhatsz bárkit.
2019. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Miből gondolod ezt az összeget?Vagy csak tipp volt?:'D
2019. ápr. 3. 01:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted van-e. Ez nem is kérdéses, mert biztosan van. Az összeg meg arra tipp, hogy mennyi az amennyiért szerintem bármelyik elvállalná. Nézel egy neked tetsző dalt, megnézed a szerzőjét, felkeresed a megadott számon, megmondod mit szeretnél, ő meg megmondja mennyiért vállalja. Az a baj, hogy ez már szinte az összes dalnál így működik, akkor is ha mondjuk valóban saját dalt ír valaki, a jómunkás szakemberek kiigazítják. A kedvencem az volt mikor valaki valahogy úgy nyilatkozott, hogy a dalait mind egy szálig ő írta, mégpedig úgy, hogy elmesélte az ő személyes kis gondolatait a zeneszerző-szövegíró gárdának, majd azok rímekbe szedték és a hangulatához igazodó dallamot raktak alá. :D Érted, hogy te valójában ezt akarod. Saját dalt írni.
2019. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szecessziós Vájling ***** válasza:

A már amúgy is megírt kismillió szerelmes dal miért nem jó erre a célra? Hamarabb le fog járni a szerzői jogvédelem, mint hogy valós pénzügyi értéke legyen a kedvesednek ajándékozott dalnak (már ha egyáltalán valaha lesz).

Ha meg pusztán az érzéseidet akarod kifejezni ez által arra nem igazán szép gesztus, hogy mással íratod és énekelteted el a személyes gondolataidat.

2019. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!