Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Késő már újra kezdeni a hegedűt?

Késő már újra kezdeni a hegedűt?

Figyelt kérdés

Hat évig tanultam és elég jól is ment, de abba hagytam sajnos amit azóta nagyon bánok. Úgy gondoltam elkezdeném újra, most vagyok 19 éves.

Esetleg lenne esélyem ebben az irányban tovább tanulni még vagy arról már lekéstem? Hat év telt el mióta abbahagytam.



2019. ápr. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem késő egyáltalán(soha nem az), én is most 18 évesen próbálnék megtanulni gitározni.
2019. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

Soha nem lehet késő egy hangszer tanulásába belefogni, vagy újrakezdeni. (lényegtelen, hogy mennyi idő telt el...)

19 évesen még semmi sincs veszve!

2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szívesen mennék egyetemre is, a volt hegedűtanárom is szimfonikus zenekarban játszott és már akkor nagyon tetszett.

Még várom a válaszokat azért:)

2019. ápr. 3. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő. A párom 24 évesen kezdett el (komolyan, tanárral) énekelni, azóta olyan helyeken lépett fel ahova nem sokan jutnak el.
2019. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!