Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a legtúlértékel...

Szerintetek ki a legtúlértékeltebb magyar zenei előadó, és miért?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
AK26 vagyis Hiro és Giajjenno azért mert nem adták fel / nem adják fel!
2019. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es félre értelmezted a kérdést, a túlértékelt az aki nem érdemli meg a sikerét
2019. ápr. 7. 00:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ByeAlex, Szabyest
2019. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Ja ténleg :DD nem tom szerintem olyan nincs :) 1 vok
2019. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3 nincs ByeAlex csak senkise, Szabi pedig nincs túlértékelve!
2019. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%
Pataky Attila - félreértés ne essék, a bakancsos EDDA időszakában szerintem teljesen megérdemelten járt nekik a rivaldafény, de azóta annyiszor kapták már playbackelésen (és nem hajlandó felhagyni vele), hogy az méltatlan még az egyébként nem túl magas mércével rendelkező magyar könnyűzenéhez is. Szándékosan nem EDDA-t írtam egyébként, mert akkor is meg azóta is remek zenészekkel veszi magát körül (tényleg vérprofi rajta kívül mindenki a zenekarban), csak valahogy ő ragaszkodik a tátogáshoz élőzene helyett.
2019. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Az egész Edda túlértékelt. Just sayin, előző.
2019. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet - Alapi István akkor is az egyik legjobb magyar gitáros lenne, ha levágnád az ujjait és nyelvvel kéne pengetnie. Borzasztóan magas technikai tudása van, még ha a játéka egyesek számára lélektelennek is tűnik. Nekem sem ő a kedvencem, mert jobb szeretem azokat a muzsikusokat akik szívből zenélnek, de mikor először hallgattam az egyik előadását a gitárról csak néztem, hogy ez a fazon vajon melyik zenei egyetemen végzett (egyiken sem, ő még mindig Pityu Salgótarjánból, aki eljutott a rockzene csúcsára). Oké, mondjuk a Moho Sapiens meg XL Sisters azért kicsit ciki volt, de hát fiatalság - bolondság,

Gömöry szintén nem ma kezdte a szakmát, vagy ezer szóló a kisujjában van, s - ismét - lehet, hogy nem a legimprovizatívabb hazai billentyűs, de albumon ez egyrészt nem jön ki, másrészt ő is ugyanúgy hidegvérrel képes bármit eljátszani, mint a Steve.

Lehet, hogy a kisebb posztokon meg-megfordultak kevésbé jó képességű zenészek, de ezek ketten bármilyen műfajt maximális profizmussal tudnak művelni. Felmerülhet persze a kérdés, hogy akkor minek vannak még a totál-amatőr Patakyval, de szerintem amilyen kilátásai vannak ma Magyarországon egy hivatásos rockzenésznek, eléggé el nem ítélhető dolog, hogy a biztos koncertturnékat, lemezeladásokat és közönségszámot (azaz biztos megélhetést) választják a hobbizenélés és polgári munka ellenében. Ahhoz meg hogy a '80-as évek EDDA slágereit mai napig szarrá játszák a rádiók nekik nem sok közük van. Az egy teljesen másik zenekar volt, legfeljebb a nevük azonos.

2019. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
"Borzasztóan magas technikai tudása van" Elhiszem, de általában legkevésbé a technikai tudástól lesz jó/értékes egy műalkotás.
2019. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de a Tankcsapdát, Ossiant, Road-ot régóta ízléstelennek találom. Főleg utóbbi kettőt.
2020. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!