Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc számotok az...

Melyik a kedvenc számotok az alábbi együttesektől?

Figyelt kérdés

1. U2

2. Pet Shop Boys

3. Backstreet boys

4. Depeche Mode

5. Alphaville

6. R.E.M.

7. Police

8. Duran Duran

9. Queen

10. A-ha

11. The Beatles

12. Bee Gees

13. Bon jovi


2019. ápr. 9. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a 9, 11 és kicsit a 4 amit hallgattam/hallgatok, a többinél azt írtam ami tetszett mikor leadták, ahova nem írtam azokat alig ismerem és/vagy amit hallottam tőlük azok közül sem tetszett egyik sem annyira.

1. With or Without You

2. Go West

3. -

4. Enjoy The Silence

5. Forever Young

6. -

7. -

8. -

9. Breakthru

10. Take On Me

11. Norwegin Wood (This Bird Has Flown) Early Take

12. -

13. Always (Tudom nyálas, de bevállalom. Nem hallgatok BJ-t sem.)

2019. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

-

- it's a sin

-

- policy of truth

-

- me in honey

-

-

- the fairy fellers master stroke

-

- im looking trough you

-

-


Bár nem értem, hogy az ilyen giccses bonjovik, backstreetboysok és társaik hogy jönnek ahhoz a pár színvonalas előadóhoz...

2019. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Clay Morrow ***** válasza:

Nem sok zeneszámot ismerek az általad felsorolt előadók közül, a legtöbb nagyon klisés lesz, de nem hiába:

I Still Haven't Found What I'm Looking For

Everybody

Húú, elég nehéz, talán Personal Jesus vagy StrangeLove, de igazán írhattam volna az Enjoy The Silence-t vagy Everything Counts, Stripped minen nap más kb :D

Forever Young

Drive

Every Step You Take

Bohemian Rhapsody (Ismerem a többi "klisét" is)

Hey Jude

Hú, hát nem nagyon tudok dönteni az Always, It's My Life, Have A Nice Day és a You Give Love között, de talán Nice Day.

2019. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es, miért giccsesek?

Egyébként nem mennek egymáshoz ezek sehogy, mert tudom, hogy ezek nem összeegyeztethetőek sem zenei stílusban, sem időben, de nem is az volt a lényeg most. Ezek pusztán csak a kedvenc fiúbandáim, akiknek sok számát szeretem vagy kevés számát szeretem ugyan, de azt nagyon.


Íme az én kedvencem/kedvenceim:

az első a legeslegjobb, a +-al jelöltek pedig az utánuk lévő :-)


1. Beautiful day + New Years day, Pride, Mysterious Ways, Elevation

2. West end girls + Being Boring, What Have I Done To Deserve This?, I Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More

3. I want it that way + Everybody, Show Me The Meaning Of Being Lonely

4. Enjoy the silence + Personal Jesus, Policy of Truth

5. Sounds like a melody + Forever Young, Big in Japan

6. Shiny Happy people + Losing My Religion, Everybody Hurts

7. Wrapped Around Your Finger + Every Breath You Take, Walking on the Moon

8. A View to a Kill + Come Undone, Save a Prayer

9. Radio gaga + We Are the Champions, Show Must Go On

10. Take on me + The Sun Always Shines on T.V., You are the one

11. I Want You + Because, You Never Give Me Your Money

12. Stayin' Alive

13. It's my life + Livin' on a Prayer, You Give Love a Bad Name

2019. ápr. 13. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy mind az, de hát a giccs fogalmát zenében leginkább a Backstreet Boys-al, és a Bon Jovival lehet leírni. :D De látod, van, amit én is szeretek. :)
2019. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért giccses szerinted? :-)
2019. ápr. 14. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem? Ezt nem én találtam ki, ez köztudott. :D Ha tudod, mit jelent a giccs, ismered a fogalmát, akkor elég egyértelmű, hogy miért. Ha nem ismered, vagy nem elég egyértelműen, akkor a wikipédia segít. Persze ezt az egészet nem gonoszkodásból mondom, ne úgy vedd.
2019. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én még így nem hallottam.

Végülis van benne vmi, de sztem attól még jók, szükség van az ilyesfajta könnyűzenére is. Jobbak az ilyen "típuszenék" vagy "sablonos" zenék, mint néhány mai előadó zenéje. Na, azok tényleg javarészt koppintások, jobb esetben, rosszabb esetben tuc-tuc nyomva ezerrel. Bár azért találok néhány jót újak között is.

2019. ápr. 16. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

"Jobbak az ilyen "típuszenék" vagy "sablonos" zenék, mint néhány mai előadó zenéje."


Na, ez így nagyon nem igaz. A régi sablonos számok semmivel sem jobbak a mai sablonos számoknál, egy és ugyanaz. A színvonal nem kor, és műfaj függő. Tudok mondani "tuc-tuc" számot, ami jobb egy csomó rockzenénél. És tudok mondani mai zenét, ami jobb egy csomó réginél.

2019. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, vannak, de sztem attól még a régi zenék a jobbak. És színvonalasabbak is a mainál- a java része, mert vannak rosszak is azokból az időkből is.
2019. ápr. 17. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!