Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az új...

Clay Morrow kérdése:

Mi a véleményetek az új Eluveitie lemezről?

Figyelt kérdés
Az Ategnatos a napokba jött ki, és az első szám már nálam nagyon top, meg úgy az egész lemez egész jó, ti hogy vagytok vele?

#metál #Anna #folk #Eluveitie #Murphy #Chrigel #Fabienne #Glanzmann #Ambiramus #Ategnatos
2019. ápr. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretem a zenéjüket, de valahogy nincs kedvem meghallgatni az új albumot. Amiket eddig hallottam róla, nem fogtak meg. Bár hozzájuk kell a megfelelő hangulat :) egyébként biztos vagyok benne, hogy én is szeretni fogom ha elkap a hangulat \m/
2019. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Van rajta három szám, ami 10/10 (Ategnatos, Ambiramus, Rebirth), a többi meg olyan semmilyen. Vannak jó témák, jó riffek, de annyira nem fogott meg egyelőre. Mondjuk még csak kétszer hallgattam végig. Egy nagy problémám viszont van az új felállással, hogy túl sok Fabienne. A régi albumokon nem volt ennyire előretolva a női ének, nem voltak ennyire felpopposítva a számok, hanem inkább csak aláfestőként, hangulatfokózéként, atmoszférateremtőként használták. Persze, régen Anna tekerőlanton is játszott, így nem volt muszáj neki énekelnie állandóan, mint Fabiennek, és azt is megértem, hogy neki meg furcsa lenne számokon keresztül egy helyben állnia úgy, hogy nem csinál semmit, de ettől függetlenül szerintem nagyon nem áll jól nekik, hogy ennyire telerakják a számokat a hangjával.
2019. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, mindkét csajszi hangja illett, illetve jó volt, különböznek, de mégis jó mindkettő. Annyira nem vagyok képben és tisztában ki milyen hangszereket játszik az együttesben, Chrigel-ről rémlik, hogy ő furulyázik meg akusztikus gitáron nyomja, de nem vagyok az a vájt fülű, örülök ha meg tudom különböztetni sokszor a dobot a gitártól :D

De, azért azt ne felejtsük el, hogy azért Murphy kisasszony kapott majdnem (!!) egy teljes albumot, igen, az Evocation I-re gondolok, azért szerintem jogos kissé, ha Fabienne hisztizik és szeretné kihasználni a hangját (ami szerintem brutál jó), tehát ez az érved nálam nem sokat dob, de persze, ha neked ez sok megértem, nem kell egyetértenünk.

Mióta kiírtam a kérdést jó párszor meghallgattam, és igen, van pár szám ami úgy nagyon nem különbözik, azaz semmi pluszt nem hoz az igazán jókhoz képest, de egyfelől nem lehet azért minden szám Ategnatos kaliberű, mert akkor varázsát vesztené, meg azért az előző albumokon is voltak, vannak ilyen számok.

2019. ápr. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!