Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak dobolni, ha a...

Hogyan tanuljak dobolni, ha a közelben nincs doboktatás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék dobolni, a szüleim csak akkor vennének nekem egy dobfelszerelést, ha elmegyek tanárhoz, viszont a közelben nem találtam. Így hogyan tanuljak meg?

2019. ápr. 14. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég nehezen hiszem el, hogy a közelben ne lenne doboktatás, de tegyük fel hogy így van.


Szerencsére dobolni nem csak dobon lehet megtanulni (bár azon lényegesen könyebb), így rengeteg lehetőséged van, viszont a kérdés inkább az, hogy te mennyi pénzt vagy hajlandó beleinesztálni. Úgy én sem vennék neked dobfelszerelést, hogy majd csak dobolsz bele a nagyvilágba. :)

2019. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, mi olyan hihetetlen abban, hogy nincs a környéken doboktatás. Főleg ha a kérdező egy kisebb faluban vagy városban él. Először szerintem vegyél egy gyakorlópadot, az nem is drága kezdésnek pedig tökéletes,ettől majd rájössz, hogy ez neked való vagy sem. Lehet, hogy ha a szüleid làtják rajtad a lelkesedést akkor vesznek neked egy dobszettet. Egyedül is elkezdheted majd, rengeteg jó videót lehet találni youtubeon, ajánlani tudom a Drumeot. Nyilván nem te lennél az első és az utolsó aki autodidakta módon tanulna meg dobolni. Később esetleg ha sikerül elköltözni vagy valami felkereshetsz egy dobtanárt kijavítani a hibákat.
2019. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig van a városban zeneiskola is, viszont dob pont nincs. Kb. 30 kilóméterre egy másik városban lehet, hogy van, csak az már nem férne bele iskola után
2019. ápr. 14. 22:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem ilyen gyakorlópadokat, ezekkel mit lehet fejleszteni?
2019. ápr. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!