Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Melyik ez a zene? Férfi énekli és úgy kezdődik hogy ohh sexy . Régebbi zene már

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, férfi, dal

ápr. 19. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Ez? https://www.youtube.com/watch?v=vZMwwqJh_uI

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 20. 18:55 Privát üzenet
esetleg ez? https://www.youtube.com/watch?v=P5mtclwloEQ :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 22. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tankcsapda koncert hánykor kezdődik ténylegesen ha kapunyitás 18 órakor van?
Ki az előadója és mi a címe ennek a számnak? Valahogy úgy kezdődik, hogy "I'm just can't get enough. " (? ), a can't get enough nem biztos, csak én mindig úgy hallom. Új zene.
Hallottam egy zenét aminek sajna csak az elejét tudom Rockosabb zene férfi énekel benne végig fütyüléssel kezdődik és gitár szól közbe és utána kezd énekelni Talán ha jól rémlik...
Melyik sorozatban/filmben szól ez a beszéd ha felismered az élő videóból? (lent van a linkelt élő koncert, és a legelején kezdődik)
A Pumpedék c. sorozatban hallottam ezt a számot, és nem tudok rájönni a címére, a Shazam sem találja. Pontosan az 1. évad 8. részében 7:43-nál kezdődik. Hálás lennék, ha valaki...
Mi annak a számnak a címe ahol a klip úgy kezdödik hogy a a csaj fel kell, élni a monoton napját (fel öltözik, eszik, sétálni megy) és közben várja a (valószínűleg) halott barátját?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!