Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok írni minőségi Black...

Tudnátok írni minőségi Black metál zenekarokat?

Figyelt kérdés
Mint az Immortal, vagy az Absurd.

2019. ápr. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Inquisition
2019. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

(Ha az is megkötés, hogy konkrétan hasonlítsanak is az általad említett két bandára, akkor szerintem inkább ignoráld a válaszom.)


A kedvenc black metal előadóm a Jute Gyte nevű amcsi szólóprojekt. Igazán jó szívvel csak akkor tudom ajánlani, ha vevő vagy a kegyetlenül avantgárd dolgokra, a tag zenéjének ugyanis egy ideje már a 24-es egyenlő hangolás mentén írt mikrotonális hangsorok, az agyf#sz poliritmiák, meg egyéb hasonlóan disszonánsnak ható komplexitások a védjegye - de ha nem is szereted az ilyesmit, egyszer szerintem akkor is érdemes belehallgatni. Jelenleg a Perdurance című albuma a kedvencem, de lehet, hogy az Oviri jobb bevezető, mert sok szempontból kiforrottabb, határozottan változatosabb, az első és a harmadik szám meg konkrétan közte vannak a csávó toronymagasan legjobb dalainak. Itt minden nem_kollaboratív anyagot megtalálsz tőle: [link] Nem minden albuma black metal, de amiknek hármasával egységes koncepcióra alapulónak tűnik a borítója, az az (+ a The Sparrow első fele is).

Nyilván magabiztosabban tudom ajánlani az olyan klasszikus neveket, mint a Burzum, Mayhem, Darkthrone, meg a Bathory, de őket valszeg ismered.

Modern előadók közül a következőket ajánlom így hirtelen: Mgła, Agalloch, Skáphe, Fall Of Rauros, Misþyrming, Batushka.

2019. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bandrás74 ***** válasza:
Melechesh
2019. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Marduk, Wolfkrieg, magyarok közül Sear Bliss
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!