Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Top 10 kedvenc Queen számotok?

Top 10 kedvenc Queen számotok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
10 kedvencem nincs tőlük, de a kedvenceim a Bohemian Rhapsody és a Another One Bites The Dust
2019. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
My Fairy Kkng, The March of the Black Queen, The Fairy Fellers Master Stroke, Killer Queen, In the Lap of the Gods (Revisited), You and I, Get Down Make Love, Ride the Wild Wind, I'm Going Slightly Mad, Bijou
2019. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*king
2019. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

10. Mustapha

9. Sheer heart attack

8. Keep yourself alive

7. Backhat

6. Breakthru

5. Bicycle race

4. Fat bottomed girls

3. I´m in love with my car ❤

2. Bohemian rhapsody

1. Don´t stop me now

Igen, most eléggé össze-vissza írtam mindent, tudom. :D Meglepő módon az én listámon nem a Bohém rapszódia az első. Ez kicsit fura, mert eddig más listájánál mindig csak azt láttam, hogy az első ..... Bohemian Rhapsody!

Számomra azért első a Don´t stop me now, mert ha meghallgatom ezt a számot mindig jó kedvű leszek. Különleges hangulata van, ilyet más zenénél nem igazán érzek. Imádom a gyors ritmusát, a dallamát, a szövegét... A gitárszóló a vége felé.. az csodálatos! Freddie hangja pedig elképesztő. Egyszerűen fantasztikus.

De az összes Queen számnak van egy különleges hangulata, olyan... misztikus. Valahogy másmilyenek, mint a többi.


Egy Queen rajongó, aki imád sokat írni.

2019. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4, nem mondanám furának, hogy neked "csak" a második a Bohém Rapszódia. Ha fentebb olvasol egy pöppet, láthatod, hogy az én listámon nem is szerepel. Ellenben a March of the Black Queen, ami a hasonszőrű progrock számaik közül szerintem bőven előzi a BR-t, hiába a BR a 2.0. Jó a rapszódia, de az biztos, hogy nem a legjobb kween.
2019. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

1. Spread Your Wings

Sajnos a többit nem tudom sorrendbe állítani, mert képtelen vagyok rá de itt van a másik 9:

2. March Of The Black Queen

3. Friends Will Be Friends

4. Ride The Wild Wind

5. Death On Two Legs

6. Liar

7. The Prophet’s Song

8. Nevermore

9. One Year Of Live

10.Save Me

Őszintén szólva meglepően nehéz volt összeállítani ezt a top 10-et, mert egy csomó másik számukat szeretem pl: Bohemian Rhapsody, Innuendo, One Vision, Seven Seas Of Rhye, If You Can’t Beat Them Join Them, Breakthru, Headlong, Dragon Attack, The Show Must Go On, Was It All Worth It... és szerintem nem folytatom tovább mert soha nem érek a végére.

Igaz most Queen számokról beszélünk, de szeretnék egy dalt megemlíteni Freddie Mercury szólómunkásságából, ez pedig az In My Defence. Ez egy 10+1 a listámon :)

2019. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
#6-os vagyok most látom sikeresen elírtam. “One Year Of Love” és nem Live, elnézést. Illetve csak simán “If You Can’t Beat Them”, de ez egy rossz beidegződés nálam és a barátaimnál, már nem lehet segíteni rajtunk :D
2019. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is leírnám a top 10-et...:)Nagyon nehéz dönteni

1.Somebody to love

2.Killer queen

3.The show must go on

4.Who wants to live forever

5.Too much love will kill you

6.Action this day

7.White queen

8.Save me

9.It’s a hard life

10.Bohemian rhapsody

Ez a sorrend kb napról napra változik,mindig más a kedvenc,de sose tudom megunni:)

2019. ápr. 26. 17:55
 9/14 anonim válasza:
100%
Bohemian Rhapsody,Good Old Fashioned Lover Boy, The March Of The Black Queen, Lily Of The Valley,All Dead, Jealousy,Killer Queen, Leaving Home Aint Easy, Flick Of The Wrist,Mother Love, Nevermore,The Prophets Song,Death On Two Legs...Ja ez már több,mint 10. Nagyon nehéz top 10-et írni :)
2019. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Nem tudom sorrendbe rakni, mert hangulatfüggő, hogy éppen mire van szükségem..😊


Bohemian Rapsody

Love Of My Life

Mother Love

Another One Bites Of Dust

Killer Queen

Show Must Go On

Somebody To Love

Don't Stop Me Now

We Are The Champions

We Will Rock You

2019. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!