Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ekkora létjogosultsá...

Miért van ekkora létjogosultsága az autotune zenéknek? Miért szeretik az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én vagyok-e maradi, de én az égvilágon semmi értelmét nem látom ennek. Akinek nincs jó hangja és nem tehetséges a rapben, az hagyja a fenébe...

Nem akarok én senkit sem megbántani, aki ilyen zenéket hallgat/készít, de nem fér a fejembe, hogy miért jó?!

Ezzel csak azt érik el az emberek, hogy mindenféle tehetségtelen ember "zenész" lesz és ezeket lehet majd hallani úton-útonfélen. Totál érthetetlen. Inkább legyen negyede ennyi előadó, de azok minőségibbek.

Tudom, hogy ennél 100x nagyobb bajok is vannak az életben, de elég bosszantó, hogy az emberek tolják ezeket és akik pedig tehetségesek, de nem felkapottak, ők el vannak nyomva ezáltal.


2019. ápr. 24. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9773392-nek..

Itt a harmadik válasz az enyém, a harmadik bekezdésben írtam az autotune-ról, az utolsóban meg a "tehetség elnyomásáról", de talán a többi része is releváns lehet számodra.

2019. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!