Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Taylor...

Mi a véleményetek Taylor Swift új zenéjéről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a stílus a jobb vagy a reputation album stílusa?

2019. ápr. 26. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, ugye most jött ki a Lover. Vannak olyan számok, amik tetszenek rajta. Ezek a You Need To Calm Down, a The Archer, Cruel Summer, The Man, Miss Americana & The Heartbreak Prince, Cornelia Street, és esetleg még a False God és az Afterglow, illetve a Daylight-ban még vannak sorok, amik ütnek, de alapvetően én a Reputation után nagyon nehezen tudtam elképzelni, hogy jöhet valami még jobb, mert az az album egyszerűen tökéletes, és azt hiszem, hogy mindig az lesz a kedvenc albumom Taylor Swift-től. Viszont közben tetszik ez az új vonal is.
2019. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Reputation féle vonal jött be. A Look What You Made Me Do-val az élen. De persze szubjektív.
2020. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!